Menu

Aktualności

Zawodnicy UKS Zduny z medalami, pucharem i dyplomami

Udany start tenisistów stołowych w Mistrzostwach Okręgu Południowej Wielkopolski

15 czerwca br. w Gołuchowie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski kadetek i kadetów. W tym prestiżowym wydarzeniu UKS Zduny reprezentowało 4 zawodników. Organizatorzy przeprowadzili bardzo sprawnie turniej, a nasi reprezentanci zagrali bardzo dobrze. W grze pojedynczej kadetek Anna Błażejczyk zajęła czwarte miejsce, Alicja Ogiela-Błażejczyk była jedenasta, a Marcelina Król dwunasta. Na 12 pozycji uplasował się też Hubert Murawski w zmaganiach kadetów. Rywalizacja duetów przebiegła jeszcze lepiej, ponieważ Anna Błażejczyk z Marceliną Król w starciach kadetek znalazły się tuż za podium, a w zawodach mieszanych duet Huberta Murawskiego i Anny Błażejczyk wywalczył srebrne krążki.

Źródło: UKS Zduny