2023.06.9 - imieniny: Pelagii, Felicjana, Sławoja, Efrema

UWAGA ! UPAŁ!
IMGW-PIB OSTRZEGA: UPAŁ/1, 

W dniach 08-09.06.2026 r. prognozowane są wysokie temperatury powietrza, temperatura maksymalna 30 stopni, minimalna od 13 do 16 stopni.

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 47/771-81-10 lub alarmowy 112, a  w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 21, fax  62 721 52 43), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

Turniej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

2023-03-17

Na zdjęciu burmistrz Zdun wręcza nagrody zwycięzcom

W środę, 15 marca w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baszkowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2022/2023 gminy Zduny. Celem tego turnieju jest popularyzacja wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Dzieci miały za zadanie rozwiązać test, składający się z 25 pytańZwycięskie grupy awansowały do eliminacji powiatowych, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Krotoszynie.

Do eliminacji przystąpiły po dwie grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baszkowie oraz ze Szkoły Podstawowej w Zdunach. W obu grupach (młodszej i starszej) zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zdunach (opiekun Tomasz Ilnicki), w grupie I - Amelia Jerzak, Maja Grobelna, Filip Ceglarz i Kacper Dudek), a w grupie II - Rita Marszałkiewicz, Ksawery Maciaszek i Bruno Kończewicz. Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich w Baszkowie (opiekun Julia Horyza) reprezentowali: Martyna Szymczak, Nadia Kornacka, Michał Końcewicz, Filip Kołaczkowski (grupa młodsza) oraz Paulina Szałata, Wiktoria Krupińska i Julia Smogulska (grupa starsza).

Uczestnikom gratulujemy obszernej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa o ruchu drogowym!

 

Na zdjęciu burmistrz Zdun wręcza nagrody zwycięzcom
Na zdjęciu uczniowie podczas rozwiązywania testu
Na zdjęciu burmistrz Zdun i członkowie Komisji konkursowej
Na zdjęciu burmistrz Zdun, dyrektor Szkoły Podstawowej w Baszkowie Daria Augustyniak-Hafermann i uczestnicy turnieju
Na zdjęciu Burmistrz Zdun, dyrektor Szkoły Podstawowej w Baszkowie Daria Augustyniak-Hafermann i uczestnicy turnieju
Na zdjęciu burmistrz Zdun Tomasz Chudy wręcza nagrody uczestnikom turnieju

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE