2020.6.21 - imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfiny, Marty

UWAGA ! UPAŁI BURZE !

IMGW ostrzega, iż do godz. 19:00 dnia 21.06.2021 r. prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 21°C.
Do godz. 02:00 dnia 22.06.2021 prognozowane są również burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu do 40 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Możliwy grad.
O negatywnych skutkach zjawisk meteorologicznych i anomalii proszę informować w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 21, fax  62 721 52 43), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.


KOMUNIKAT

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
w Zdunach Sp. z o.o.

Zawiadamia , że w okresie
od  09.06.2021 r.  do 15.07.2021r.
w dni robocze
będą następowały przerwy w dostawie wody
do miejscowości  
Baszków, Trzaski, Dziewiąte

w godzinach 1100 -1300
Powyższe spowodowane jest pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej
(przepięciami przyłączy w miejscowości Baszków).
W związku z powyższym prosimy  Mieszkańców
o zabezpieczenie potrzebnej ilości wody na czas trwania prac.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zdecyduj o przeznaczeniu gruntów w Chachalni

2021-05-07

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie online dotyczące koncepcji zagospodarowania przestrzennego wsi Chachalnia

Na zdjęciu mapa z koncpecją zagopodarowania Chachalni

W środę, 12 maja 2021 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie online z mieszkańcami i właścicielami działek. Dostęp do wideokonferencji po kliknięciu na następujący link: 

https://zoom.us/j/94824236058?pwd=ZmRNclg4VUlxWDM1Sk9JWGlXb3JzUT09

Z kolei w budynku świetlicy wiejskiej w Chachalni w dniu 22 maja 2021 r. między godz. 10.00 a 13.00 zostanie uruchomiony punkt konsultacyjny (prosimy osoby chętne do spotkania w punkcie konsultacyjnym o wcześniejsze zapisanie się telefoniczne – tel. 62 7215001).

W spotkaniu będzie uczestniczył urbanista zajmujący sie opracowaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Chachalnia. Każdy w uczestników będzie miał możliwość wyrażenia swojej opinii oraz zadawania pytań. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Chachalni oraz właścicieli gruntów w tym rejonie.

Poniżej instrukcja dostępu do spotkania:

Niezbędne jest posiadanie urządzenia z kamerką i mikrofonem (najlepiej telefonu typu smartfon lub laptopa) oraz połączenie z Internetem.


1) W przypadku korzystania z telefonu należy pobrać wcześniej ze Sklepu Play aplikację ZOOM Cloud Meetings (jeśli nie jest jeszcze zainstalowana) i po kliknięciu w link do spotkania telefon powinien połączyć użytkownika ze spotkaniem. Po otwarciu okna spotkania należy wpisać swoje pełne imię i nazwisko (niezbędne do udokumentowania Państwa udziału – w tym celu będzie zrobiony print screen ekranu podczas posiedzenia, następnie kliknąć I Agree, czyli zgodę na warunki korzystania z serwisu (Terms of Service) i politykę prywatności (Privacy Policy), następnie kliknąć Got it na zgodę na dostęp aplikacji (Zoom access permission), zezwolić aplikacji Zoom na dostęp do mikrofonu i dźwięku, kliknąć Call Over Internet, kliknąć ikonę kamerki w lewym dolnym rogu jeśli jest przekreślona oraz zezwolić aplikacji Zoom na dostęp do aparatu.


2) W przypadku korzystania z laptopa, po kliknięciu w link do spotkania otworzy się przeglądarka z informacją, aby kliknąć w Open Zoom Meetings lub Launch Meeting, następnie Join with video. Po otwarciu okna spotkania należy kliknąć Join with Computer Audio (do rozmowy można użyć mikrofonu wbudowanego w laptop lub korzystać ze słuchawek z mikrofonem), następnie należy wpisać swoje pełne imię i nazwisko (niezbędne do udokumentowania Państwa udziału - w tym celu będzie zrobiony print screen ekranu podczas posiedzenia) oraz sprawdzić, czy jest włączona ikona mikrofonu i kamery w lewym dolnym rogu.

Po zakończonym spotkaniu należy kliknąć w czerwony napis Leave meeting.

 

"Realizacja w ramach Projektu "Partycypacja w Planowaniu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.19 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020."

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE