2022.1.30 - imieniny: Macieja, Martyny, Dobiegniewa, Hiacynty

Rusza sprzedaż węgla w Gminie Zduny!

2022-12-01

Węgiel po preferencyjnej cenie

Na zdjęciu groszek/ekogroszek składowany na terenie Przedsiębiorstwa Wodociśgów i Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o.

Burmistrz Zdun informuje, że od 2 grudnia 2022 r. rozpoczyna się dystrybucja i sprzedaż węgla po preferencyjnych cenach (węgiel gruby orzech o frakcji 25mm+ oraz groszek/ekogroszek 5-25mm).

Cena węgla wynosi 2000,00 zł brutto za 1 tonę. Sprzedaż opału prowadzona jest według kolejności złożenia wniosku. Osoba uprawniona do odbioru zostanie poinformowana telefonicznie ok. 2 dni przed przewidywanym zakupem i odbiorem surowca w celu określenia rodzaju transportu (własny/ usługa transportowa świadczona przez PWiK Zduny za opłatą) oraz godziny dostawy.

Na podstawie otrzymanej faktury należy uiścić opłatę za zamówiony surowiec gotówką, kartą płatniczą w kasie Urzędu Miejskiego w Zdunach (I piętro, pokój 115) lub przelewem na rachunek bankowy Gminy Zduny. 

Szczegóły związane z zakupem zostaną przekazane każdemu odbiorcy telefonicznie.

Celem dokonania zakupu węgla od gminy należy złożyć wniosek w Urzędzie Miejskim w Zdunach (sekretariat I piętro, pok. 111). Wypełnione wnioski można dostarczyć:

  • na piśmie do Urzędu Miejskiego w Zdunach, ul. Rynek 2, 63-760 Zduny,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej (wniosek opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym).

 Wzór wniosku

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE