Menu
plik foto id: 1400517556

UWAGA ! BURZE/2
IMGW-PIB OSTRZEGA:
 

od godz. 12:00 do godz. 22:00 dnia 28.05.2024 r.

Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie około 50 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h, punktowo do 90 km/h. Lokalnie grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 47/771-81-10 lub alarmowy 112, a  w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 17), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

Aktualności

Rekrutacja do Programu "Indeks Start2Star"!

Ruszyła rekrutacja do Programu "Indeks Start2Star"! Jest to doskonała okazja dla wyjątkowo uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin, by otrzymać wsparcie na cały okres studiów. Stypendium to nie tylko wsparcie finansowe, ale także szansa na rozwój osobisty i zdobycie wyższego wykształcenia. Dzięki pełnemu wsparciu Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich, "Indeks Start2Star" umożliwia przyznawanie stypendiów na cały okres studiów, pokrywając koszty kształcenia, utrzymania i inne związane z nauką wydatki. Dotychczas Fundacja pomogła wykształcić już blisko 280 podopiecznym, którzy studiują na różnych uczelniach w całej Polsce. Jedna ze studentek miała nawet okazję wyjazdu do Palestyny na staż badawczy, co stanowiło wyjątkowe doświadczenie, które na pewno zostanie z nią do końca życia!

Nie czekajcie - rekrutacja trwa do 31 maja 2024 roku! 

Formularz zgłoszeniowy pod linkiem: https://fundacjajlc.pl/formularz-rekrutacyjny-do-xvii-edycji-programu-indeks-start-2-star/

Więcej informacji na stronie Fundacji JLC  https://fundacjajlc.pl/

Zapraszamy serdecznie do śledzenia profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/fundacjajlc, gdzie oprócz informacji dotyczących XVII edycji programu znajdziecie również inspirujące filmiki, w których nasi studenci dzielą się swoimi doświadczeniami z nauki, opowiadają o programie oraz o szansach i możliwościach, jakie dostarcza "Indeks Start2Star"! 

Źródło: Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich