Aktualności

zaproszenie

Spotkanie ws. wdrożenia rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Krajowa Izba Gospodarcza w partnerstwie z Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie o numerze FERS.01.03-IP.09-0086/23 Akademia GOZ

DLA KOGO.
Do udziału w projekcie zapraszamy 490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w 445 mikro, małych, średnich i dużych firmach z obszaru całej Polski. Zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie.

KIEDY.
Projekt realizujemy w okresie od 01.03.2024 do 28.02.2027 r. Rekrutację będziemy prowadzili w rundach. Dokumenty zgłoszeniowe będziemy przyjmowali przez 2 tygodnie raz na kwartał.

NA CO.
W projekcie zaplanowaliśmy realizację BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ ORAZ DORADZTWA bezpośrednio związanego ze szkoleniem. Proponujemy trzy rodzaje ścieżek szkoleniowych różniące się od siebie poziomami zaawansowania.

Ścieżka 1 obejmuje:

  • Szkolenie w formule zdalnej, trwające 8 godzin lekcyjnych. Część ogólna: kontekst i podstawy GOZ w działalności przedsiębiorstwa.
  • Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa

Ścieżka 2 i 3 obejmuje:
Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa.
W przypadku udziału w szkoleniach stacjonarnych, zorganizowanych w miejscowości innej niż miejsce zamieszkania zapewnimy hotel, śniadanie obiad i kolację. Zwrócimy także koszty dojazdu.

DORADZTWO bezpośrednio związane ze szkoleniem jest przewidziane dla każdego uczestnika i uczestniczki. Przeprowadzone zdalnie lub stacjonarnie, będzie trwało maksymalnie 10 godzin zegarowych.

Więcej informacji na stronie projektu: www.akademiagoz.com.pl

Wartość projektu: 10 927 739,90 PLN

Kwota dofinansowania z UE: 9 017 570, 96 PLN

 

Źródło:  Zespół projektu „Akademia GOZ”