Relacje z wydarzeń

Sukcesy zawodników UKS Zduny

Młodzi sportowcy UKS Zduny ponownie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności, zdobywając czołowe miejsca w zawodach regionalnych i wojewódzkich, które odbyły się pod koniec listopada 2025 r.

28 listopada 2025 r. podczas Igrzysk Dzieci Szkolnych w Daniszynie zawodnicy klubu wywalczyli awans do etapu wojewódzkiego oraz zajęli II miejsce w Rejonie Kalisz. Wyróżnili się:

  • II miejsce - Hubert Murawski,
  • II miejsce - Marcel Jasicki,
  • II miejsce - Artur Ogiela-Błażejczyk.

29 listopada 2025 r. w II Grand Prix Wielkopolski Młodzików i Juniorów, w którym uczestniczyło 21 zawodniczek i 47 zawodników z Okręgu Południowej Wielkopolski, reprezentanci UKS Zduny osiągnęli następujące wyniki:

Młodziczki

  • I miejsce - Alicja Ogiela-Błażejczyk

Młodziki

  • V miejsce – Artur Ogiela-Błażejczyk
  • VI miejsce – Hubert Murawski
  • XV miejsce – Wiktor Jasicki

Juniorki

  • II miejsce - Marcelina Król
  • III miejsce - Anna Błażejczyk

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za znakomite występy, ambicję i determinację. W najbliższych dniach reprezentanci UKS Zduny wezmą udział w kolejnych etapach Grand Prix Polski oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej na poziomie rejonowym.

 

źródło: UKS Zduny



 

Zawodnicy klubu z medalami i dyplomami
Zawodnicy podczas gry
Zawodnicy klubu z medalami i dyplomami
Zawodnicy klubu z medalami i dyplomami
Zawodnicy klubu z medalami i dyplomami
Zawodnicy klubu z medalami i dyplomami