Relacje z wydarzeń

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca br. w naszej gminie odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2023/2024 we wszystkich szkołach: Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach, Szkole Podstawowej w Zdunach oraz Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Baszkowie. W uroczystościach udział wzięli Burmistrz Zdun Miłosz Zwierzyk, zastępca Burmistrza Anna Pietrzak-Figlak oraz radni Rady Miejskiej w Zdunach.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzili się, aby wspólnie świętować zakończenie kolejnego roku nauki. W poszczególnych placówkach odbyły się różnorodne ceremonie, podczas których wręczono świadectwa, nagrody i wyróżnienia. W szkołach podstawowych pożegnano uczniów klas ósmych, kończących swoją edukację na tym etapie.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczniom za ich osiągniecia oraz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a po powrocie dużo energii do nauki i działania. Dziękujemy również gronu pedagogicznemu oraz pracownikom placówek oświatowych za włożony trud i zaangażowanie w kształcenie dzieci i młodzieży.

fot. ZSP Zduny, SP Zduny, SP Baszków