Relacje z wydarzeń

Team Shodana w składzie Anna Paulińska-Zielonka, Piotr Lisewski i trener Jarosław Adamski ze zdobytymi pucharami

Zdunowscy karatecy Mistrzami Polski!

25 listopada br. UKS Shodan wziął udział w Mistrzostwach Polski Masters w Kararte WKF we Witkowie. Zdunowski klub zajął wysoką pozycję w rankingu polskich zespołów. UKS Shodan uplasował się na 2 pozycji w Polsce z dorobkiem 3 Mistrzów Polski i 1 Wicemistrzostwa. Team Masters Shodana rozpoczął od złotego medalu w Kata Team Mix w składzie: Anna Paulińska-Zielonka, Piotr Lisewski i trener Jarosław Adamski. Dalej w konkurencjach indywidualnych: Anna Paulińska-Zielonka w Kata Kobiet 35-40 lat wywalczyła srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski. Mistrzami Polski w kata indywidualnym zostali złoci medaliści swych kategorii wiekowych: Jarosław Adamski 50-54 lata i Piotr Lisewski 60-64 lata. Wyniki zdunowskiego klubu napełniają dumą i radością. Jak widać, można trenować karate całe życie. UKS Shodan wspiera Gmina Zduny.

Źródło: UKS Shodan

Polski ranking klubów. UKS Shodan na 2 miejscu.