Relacje z wydarzeń

Zdunowscy tenisiści ze zdobytymi pucharami

UKS Impuls na podium Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym

Zawodnicy UKS Impuls zdobyli I i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 07.11.2023 r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Mokronosie. Efekty ciężkiej pracy i treningów powoli dają się zauważyć. Pod czujnym okiem Pana Włodzimierza Malca zagrali i wygrali.

Tenisistki Ania Błażejczyk, Marcelina Król i Alicja Ogiela-Błażejczyk zdobyły I miejsce na podium, awansowały i wróciły do Zdun z pucharem. Chłopcy: Hubert Murawski i Piotr Krawczyk również zagrali bardzo dobrze, zdobywając II miejsce i awans w turnieju.

UKS Impuls wspiera Gmina Zduny, Szkoła Podstawowa w Zdunach, Pancom Przemysław Panek i Waldemar Zielonka, Euro Doner Poland, Utile Paweł Dębski.

Źródło: UKS Impuls