UWAGA ! 

MARZNĄCE OPADY !
IMGW-PIB OSTRZEGA/: MARZNĄCE OPADY/1  

od godz. 00:00  do godz. 10:00 dnia 09.12.2023 r.

Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.

Drogi śliskie!!

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

 


Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 47/771-81-10 lub alarmowy 112, a  w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 17, ), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

Relacje z wydarzeń

Zdunowscy tenisiści ze zdobytymi pucharami

UKS Impuls na podium Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym

Zawodnicy UKS Impuls zdobyli I i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 07.11.2023 r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Mokronosie. Efekty ciężkiej pracy i treningów powoli dają się zauważyć. Pod czujnym okiem Pana Włodzimierza Malca zagrali i wygrali. 

Tenisistki Ania Błażejczyk, Marcelina Król i Alicja Ogiela-Błażejczyk zdobyły I miejsce na podium, awansowały i wróciły do Zdun z pucharem. Chłopcy: Hubert Murawski i Piotr Krawczyk również zagrali bardzo dobrze, zdobywając II miejsce i awans w turnieju. 

UKS Impuls wspiera Gmina Zduny, Szkoła Podstawowa w Zdunach, Pancom Przemysław Panek i Waldemar Zielonka, Euro Doner Poland, Utile Paweł Dębski. 

Źródło: UKS Impuls 

Zawodnicy podczas rozgrywek
Zawodnicy podczas rozgrywek
Zdunowskie tenisistki na podium ze zdobytym pucharem za zajęcie 1 miejsca
Zdunowscy tenisiści na podium  za zajęcie 2 miejsca
Wspólne zdjęcie UKS Impuls