UWAGA ! 

MARZNĄCE OPADY !
IMGW-PIB OSTRZEGA/: MARZNĄCE OPADY/1  

od godz. 00:00  do godz. 10:00 dnia 09.12.2023 r.

Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.

Drogi śliskie!!

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

 


Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 47/771-81-10 lub alarmowy 112, a  w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 17, ), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

Relacje z wydarzeń

drużyna UKS Impuls

I Grand Prix Południowej Wlkp. w tenisie stołowym

W sobotę 23.09.2023 r. zawodnicy UKS Impuls wzięli udział w I Grand Prix Południowej Wielkopolski, który odbył się w Ostrzeszowie.

W kategorii kadetek startowały: Anna Błażejczyk (VI m) i Marcelina Król (IX m). 

W kategorii kadetów: Oliwier Kaczmarek - debiutant (XVI m).

W kategorii żaczek: Alicja Ogiela-Błażejczyk (IV m).

W kategorii żaków: Hubert Murawski (V m), Artur Ogiela-Błażejczyk (XII m).

W niedzielę tj. 24.09.2023 r. nasi zawodnicy stoczyli zacięte mecze ligowe z UKS Piast Ostrzeszów. Zagrali: Tomasz Kasprzak, Dariusz Nowaczyk, Wiktor Malec, Alicja Ogiela-Błażejczyk, Anna Błażejczyk, Hubert Murawski. Tym razem nasi przeciwnicy zdobyli przewagę i zwyciężyli 6:10. 7 października odbędzie się w Szkole Podstawowej w Zdunach kolejne Grand Prix Południowej Wielkopolski. Na następny mecz ligowy UKS Impuls uda się do Bralina, aby zagrać z LKS Sokół Bralin w dniu 08.10.2023 r.

Prezes UKS Impuls dziękuje zawodnikom za zaangażowanie, niezastąpionym rodzicom za wsparcie, trenerowi Eugeniuszowi Koczorowskiemu za przygotowanie drużyny do startów oraz dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Zdunach Andrzejowi Hejdyszowi za udostępnienie obiektu. UKS Impuls wspiera Gmina Zduny.

Źródło: UKS Impuls

drużyna UKS Impuls
Zawodnicy na podium
Zawodnicy na podium
Zawodnicy na podium
Drużyna UKS Impuls
Nagrody i puchary