Aktualności

Zawodnicy UKS Zduny z prezes

Brązowy medal w I Grand Prix Wielkopolski w Czempiniu!

Tenisiści stołowi UKS Zduny w dniach 13-15 września 2024 r. brali udział w I Grand Prix Wielkopolski w Czempiniu, gdzie nasza zawodniczka Anna Błażejczyk wywalczyła brązowy medal.

Pierwszego dnia rozegrano I Grand Prix Wielkopolski w kategorii młodziczek i młodzików. Udział w wydarzeniu wzięły 33 dziewczęta i 66 chłopców. Zawodniczka UKS Zduny Anna Błażejczyk zajęła III miejsce na podium. Przegrała tylko jeden pojedynek z zawodniczką MKSTS Warty Oborniki, ale kilka chwil później dostała szansę odwetu na rywalce w meczu o brąz i – zwyciężywszy 3:0 – zdobyła krążek. Alicja Ogiela-Błażejczyk uplasowała się na 9. pozycji, a Marcelina Król zmagania młodziczek zakończyła na 17. miejscu. Młodzików UKS Zduny reprezentowało dwóch zawodników. Hubert Murawski zajął 33 miejsce, a Artur Ogiela-Błażejczyk został sklasyfikowany jako 41.

Dzień później odbyło się wielkopolskie Grand Prix juniorek i juniorów. Zduny reprezentowało 2 zawodników. Alicja Ogiela-Błażejczyk zajęła 18 lokatę, a Julia Smogulska uplasowała się na 28 pozycji. W tym sportowym wydarzeniu udział wzięły 33 dziewczęta i 50 chłopców.

Źródło: UKS Zduny