Aktualności

Na zdjęciu zawodnicy UKS Impuls z prezes Renatą Ogiela-Błażejczyk

UKS Impuls na obozie sportowo - tenisowym w Lidzbarku Warmińskim

Czas wakacyjny jest czasem relaksu, ale nie dla wszystkich! Członkowie UKS Impuls spędzili tydzień na obozie sportowym-tenisowym w Lidzbarku Warmińskim organizowanym przez światowej sławy zawodnika i trenera Leszka Kucharskiego i jego żonę Agnieszkę oraz legendarnego Zbigniewa Pietkiewicza. Prawą ręką pana Zbyszka Pietkiewicza i głównym prowadzącym był Jakub Baranowski i Sara Kucharska - znani polscy tenisiści, a asystentami trenerów: Artur Gromek- Mistrz Europy, Mistrz Polski w deblu, Weronika Bobek - brązowa medalistka w XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, zwyciężczyni wielu turniejów wojewódzkich i bardzo obiecujący zawodnik oraz Oleg Stefanowicz - niesamowicie utalentowany młody zawodnik, trenuje i zwycięża od 7 lat!

Czas spędzony na obozie był pełen treningów i emocji, wymiany doświadczeń, integracji z innymi klubowiczami i osobami, które nie trenują w żadnych klubach. Pasja do tenisa połączyła bardzo różne osobowości i charaktery. Zawodnicy poznali wielu wspaniałych ludzi (dzieci, młodzież i dorosłych).

Młodsi i starsi uczestnicy mogli poznać piękne i malownicze okolice Lidzbarku Warmińskiego. Wybrali się nad Jezioro Wielochowskie i Termy Warmińskie. W dniu odjazdu zwiedzili zamek w Lidzbarku.

Członkowie UKS Impuls udowodnili, że nawet tak intensywne treningi nie są im straszne. Wręcz przeciwnie - idą po więcej.

Brawa dla: Artur Ogiela-Błażejczyk - najmłodszy uczestnik (6 lat), Alicja Ogiela-Błażejczyk (8 lat), Oliwia Wosińska (10 lat), Marcelina Król (10 lat), Hubert Murawski (10 lat), Ania Błażejczyk (10 lat), Gosia Murawska i Renata Ogiela - Błażejczyk.

UKS Impuls wspiera: Urząd Miejski w Zdunach, AUTA-KACZMAREK - wypożyczalnia busów z Krotoszyna oraz niezawodni rodzice, którzy bardzo pomogli przy organizacji wyjazdu.

#Hej UKS IMPULS !!!#

Źródło: UKS Impuls

na zdjęciu zawodnicy UKS Impuls
na zdjęciu zawodnicy UKS Impuls
Zawodnicy w trakcie zwiedzania Lidzbarku
Zawodnicy z prezes
Dzieci na Termach Wrmińskich
UKS Impuls w trakcie rozgrywek