plik foto id: 1400517934

Aktualności

2022-09-07

Plakat konsultacji społecznych

Gmina Zduny w 2030 roku

Rozpoczynamy prace nad Strategią Rozwoju Gminy Zduny na lata 2023-2030

Z końcem 2023 roku upływa okres obowiązywania Strategii Rozwoju Gminy Zduny na lata 2016-2023 - dokumentu, który jest swoistym drogowskazem dla władz samorządowych w podejmowanych działaniach. Budowa kanalizacji, termomodernizacja urzędu, szkoły podstawowej, modernizacja obiektów przedszkolnych, rewitalizacja kaflarni - wszystkie inwestycje, które uzyskały dofinansowanie zewnętrzne zapisaliśmy w 2016 roku właśnie w strategii rozwoju gminy. Mnóstwo zadań zostało zrealizowanych, a przed nami kolejne wyzwania. Chcemy ponownie je przedyskutować z mieszkańcami.

Dopełnieniem zebranych do tej pory danych do nowej strategii o sytuacji przestrzennej, gospodarczej i społecznej naszej gminy będą wyniki badań ankietowych. W tym właśnie miejscu chcemy zaprosić Państwa - mieszkańców Gminy Zduny do wyrażenia swojego zdania na temat głównych obszarów działalności naszego samorządu. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.


Ankieta składa się z pytań zamkniętych oraz pięciu otwartych, a jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 15 min. Ankieta jest w pełni anonimowa, a odpowiedzi będą prezentowane w formie zbiorczej.


Ankieta dostępna jest do 7 października 2022 roku pod linkiem: https://www.survio.com/survey/d/M8M/Zduny