2017.04.24 - imieniny: Horacego, Fidelisa, Egberta, Fidelii, Grzegorza

Rozkład jazdy autobusów MZK linii otwartych połączeń Z-2, Z-3, Z-4.

Od stycznia linie szkolnych przewozów autobusowych są otwarte dla osób nie będących uczniami i przedszkolakami. Każdy obywatel może wsiąść do autobusów na przystanku autobusowym, kupić bilet i poruszać się trzema liniami Z-2, Z-3 i Z-4.

Cena biletu jednorazowego na tych liniach wynosi 2 zł.

Cena biletu miesięcznego wynosi 50 zł.

Powyższe ceny nie dotyczą linii nr 1, ponieważ obejmuje ona Gminę Cieszków, która na razie nie podpisała stosownego porozumienia z właścieielem MZK Krotoszyn, czyli z Gminą Krotoszyn.

Prowadzimy rozmowy w sprawie obniżek cen biletów na linii nr 8.

AUTOBUSY TYCH TRZECH LINII KURSUJĄ WYŁĄCZNIE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

 

LINIA NUMER „Z -2”: KONARZEW – BASZKÓW – DZIEWIĄTE – BASZKÓW- ZDUNY

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Konarzew – stara szkoła

7.10

2.

Konarzew – na wysepce

7.12

3.

Konarzew – przy paszarni

7.14

4.

Baszków - Dziewiąte – skrzyżowanie

7.22

5.

Baszków –Dziewiąte centrum

7.25

6.

Baszków  - centrum

7.30

7.

Zduny – szkoła

7.50

 

 

LINIA NUMER „Z - 2”: ZDUNY – BASZKÓW – DZIEWIĄTE – BASZKÓW – KONARZEW

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Zduny – szkoła

14.25

2.

Baszków – centrum

14.45

3.

Baszków -Dziewiąte  - skrzyżowanie

14.50

4.

Baszków – Dziewiąte – centrum

14.53

5.

Konarzew – przy paszarni

14.59

6.

Konarzew – na wysepce

15.02

7.

Konarzew  - stara szkoła

15.05

 

 LINIA NUMER „Z - 3”: ZDUNY – BASZKÓW – ROCHY – BESTWIN – ZDUNY

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Zduny – szkoła

7.10

2.

Siejew

7.14

3.

Piaski

7.16

4.

Baszków –Zduny (przy stawie)

7.18

5.

Baszków –(przy starej przychodni)

7.20

6

Baszków (centrum wsi)

7,21

7.

Bestwin (stara szkoła)

7,22

8.

Bestwin-Rochy

7,24

9.

Ruda (centrum)

7,30

10.

Bestwin (centrum)

7,34

11.

Bestwin (przy starej szkole)

7,36

12.

Baszków –(centrum wsi)

7,40

13

Baszków(przy starej przychodni)

7,41

14

Baszków-Zduny(przy stawie)

7,43

15

Piaski

7,45

16

Siejew

7,48

17

Zduny(szkoła)

7,55

 

LINIA NUMER „Z - 3”: ZDUNY – BESTWIN – ROCHY – BASZKÓW – ZDUNY

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Zduny – szkoła

14.30

2.

Siejew

14.33

3.

Piaski

14.35

4.

Baszków – Zduny(przy stawie)

14.37

5.

Baszków – (przy starej przychodni)

14.39

6.

Baszków (centrum wsi)

14.42

7.

Bestwin(przy starej szkole)

14.46

8.

Bestwin-(centrum)

14.49

9.

Ruda(centrum)

14.53

10.

Bestwin -Rochy

14.58

11

Baszków (stara szkoła )

15,00

12

Baszków – (centrum)

15.03

13

Baszków (przy starej przychodni)

15,04

14

Konarzew – mieszalnia

15.10

15

Konarzew –(na wysepce)

15.13

16

Konarzew(stara szkoła )

15,15

 

LINIA NUMER „Z - 4”:  KONARZEW-CARITAS

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Konarzew – Caritas

7.00

2.

Konarzew – stara szkoła

7.05

3.

Perzyce  - figura

7.15

4.

Perzyce  - świetlica

7.19

5.

Perzyce II

7.22

6.

Zduny – szkoła

7.28

7.

Chachalnia – światełko

7.43

8.

Chachalnia – remiza

7.46

9.

Chachalnia – osiedle

7.49

10.

Chachalnia -Borownica

7.52

11.

Zduny – szkoła

7.57

12.

Zduny – Mickiewicza

8.15

13.

Konarzew – Caritas

8.35

 

LINIA NUMER „Z - 4”: ZDUNY-CHACHALNIA-ZDUNY

S

S

 S

Lp.

Przystanek

Kurs1

Kurs2

Kurs 3

1.

Zduny – szkoła

12.35

 

14.55

2.

Perzyce II

12.40

 

15.00

3.

Perzyce – świetlica

12.50

 

15.10

4.

Konarzew – stara szkoła

13.03

 

15.23

5.

Konarzew – (na wysepce)

13.05

 

15.25

6.

Zduny – Mickiewicza (Caritas)

13.25

 

15.45

7.

Zduny – szkoła

13.35

14.25

 

8.

Chachalnia - Borownica

13.41

14.31

 

9.

Chachalnia – osiedle

13.44

14.34

 

10.

Chachalnia – remiza

13.46

14.36

 

11.

Chachalnia – światełko

13.50

14.40

 

12.

Zduny – szkoła

14.10

15.00

 

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE