2017.010.21 - imieniny: Urszuli, Hilarego, Dobromiła, Jakuba, Klemencji

Rozkład jazdy autobusów MZK linii otwartych połączeń Z-2, Z-3, Z-4.

Od stycznia linie szkolnych przewozów autobusowych są otwarte dla osób nie będących uczniami i przedszkolakami. Każdy obywatel może wsiąść do autobusów na przystanku autobusowym, kupić bilet i poruszać się trzema liniami Z-2, Z-3 i Z-4.

Cena biletu jednorazowego na tych liniach wynosi 2 zł.

Cena biletu miesięcznego wynosi 50 zł.

Powyższe ceny nie dotyczą linii nr 1, ponieważ obejmuje ona Gminę Cieszków, która na razie nie podpisała stosownego porozumienia z właścieielem MZK Krotoszyn, czyli z Gminą Krotoszyn.

Prowadzimy rozmowy w sprawie obniżek cen biletów na linii nr 8.

AUTOBUSY TYCH TRZECH LINII KURSUJĄ WYŁĄCZNIE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

 

LINIA NUMER „Z -2”: KONARZEW – BASZKÓW – DZIEWIĄTE – BASZKÓW- ZDUNY

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Konarzew – stara szkoła

7.10

2.

Konarzew – na wysepce

7.12

3.

Konarzew – przy paszarni

7.14

4.

Baszków - Dziewiąte – skrzyżowanie

7.22

5.

Baszków –Dziewiąte centrum

7.25

6.

Baszków  - centrum

7.30

7.

Zduny – szkoła

7.50

 

 

LINIA NUMER „Z - 2”: ZDUNY – BASZKÓW – DZIEWIĄTE – BASZKÓW – KONARZEW

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Zduny – szkoła

14.25

2.

Baszków – centrum

14.45

3.

Baszków -Dziewiąte  - skrzyżowanie

14.50

4.

Baszków – Dziewiąte – centrum

14.53

5.

Konarzew – przy paszarni

14.59

6.

Konarzew – na wysepce

15.02

7.

Konarzew  - stara szkoła

15.05

 

 LINIA NUMER „Z - 3”: ZDUNY – BASZKÓW – ROCHY – BESTWIN – ZDUNY

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Zduny – szkoła

7.10

2.

Siejew

7.14

3.

Piaski

7.16

4.

Baszków –Zduny (przy stawie)

7.18

5.

Baszków –(przy starej przychodni)

7.20

6

Baszków (centrum wsi)

7,21

7.

Bestwin (stara szkoła)

7,22

8.

Bestwin-Rochy

7,24

9.

Ruda (centrum)

7,30

10.

Bestwin (centrum)

7,34

11.

Bestwin (przy starej szkole)

7,36

12.

Baszków –(centrum wsi)

7,40

13

Baszków(przy starej przychodni)

7,41

14

Baszków-Zduny(przy stawie)

7,43

15

Piaski

7,45

16

Siejew

7,48

17

Zduny(szkoła)

7,55

 

LINIA NUMER „Z - 3”: ZDUNY – BESTWIN – ROCHY – BASZKÓW – ZDUNY

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Zduny – szkoła

14.30

2.

Siejew

14.33

3.

Piaski

14.35

4.

Baszków – Zduny(przy stawie)

14.37

5.

Baszków – (przy starej przychodni)

14.39

6.

Baszków (centrum wsi)

14.42

7.

Bestwin(przy starej szkole)

14.46

8.

Bestwin-(centrum)

14.49

9.

Ruda(centrum)

14.53

10.

Bestwin -Rochy

14.58

11

Baszków (stara szkoła )

15,00

12

Baszków – (centrum)

15.03

13

Baszków (przy starej przychodni)

15,04

14

Konarzew – mieszalnia

15.10

15

Konarzew –(na wysepce)

15.13

16

Konarzew(stara szkoła )

15,15

 

LINIA NUMER „Z - 4”:  KONARZEW-CARITAS

S

Lp.

Przystanek

Kurs1

1.

Konarzew – Caritas

7.00

2.

Konarzew – stara szkoła

7.05

3.

Perzyce  - figura

7.15

4.

Perzyce  - świetlica

7.19

5.

Perzyce II

7.22

6.

Zduny – szkoła

7.28

7.

Chachalnia – światełko

7.43

8.

Chachalnia – remiza

7.46

9.

Chachalnia – osiedle

7.49

10.

Chachalnia -Borownica

7.52

11.

Zduny – szkoła

7.57

12.

Zduny – Mickiewicza

8.15

13.

Konarzew – Caritas

8.35

 

LINIA NUMER „Z - 4”: ZDUNY-CHACHALNIA-ZDUNY

S

S

 S

Lp.

Przystanek

Kurs1

Kurs2

Kurs 3

1.

Zduny – szkoła

12.35

 

14.55

2.

Perzyce II

12.40

 

15.00

3.

Perzyce – świetlica

12.50

 

15.10

4.

Konarzew – stara szkoła

13.03

 

15.23

5.

Konarzew – (na wysepce)

13.05

 

15.25

6.

Zduny – Mickiewicza (Caritas)

13.25

 

15.45

7.

Zduny – szkoła

13.35

14.25

 

8.

Chachalnia - Borownica

13.41

14.31

 

9.

Chachalnia – osiedle

13.44

14.34

 

10.

Chachalnia – remiza

13.46

14.36

 

11.

Chachalnia – światełko

13.50

14.40

 

12.

Zduny – szkoła

14.10

15.00

 

 

 

                                                                                 

 

LINIA NUMER „8”

 

 

KROTOSZYN DWORZEC ul. Fabryczna VII – RUDA przez Konarzew – Baszków

 

 

 

 

Lp.

 

Przystanek

Nr przy stankiu

Km.

Pręd kośc

Df

W 2,5

 

Df

W 2,5

Df

 

Dfm

1.

Krotoszyn ul. Fabryczna VII

`00701

0,0

0,0

6.30

7.55

11.50

13.40

15.40

19.05

2.

Krotoszyn ul .Kobylińska I

`05201

0,5

15,0

6.32

7.57

11.52

13.42

15.42

19.07

3.

Krotoszyn ul. Floriańska

`01202

1,4

27,0

6.34

7.59

11.54

13.44

15.44

19.09

4.

Krotoszyn ul. Sienkiewicza

`00802

1,9

15,0

6.36

8.01

11,56

13.46

15.46

19.11

5.

Krotoszyn ul. Zdunowska II

`04602

2,5

18,0

6.38

8.03

11,58

13.48

15.48

19.13

6.

Krotoszyn ul. Zdunowska V

`04902

3,7

36,0

6.40

8.05

12.00

13.50

15.50

19.15

7.

Krotoszyn ul. Zdunowska VII

`05102

4,7

30,0

6.42

8.07

12.02

13.52

15.52

19.17

8.

Konarzew (przy szkółce drzewek i krzewów)

`01

5,3

36,0

6.41

8.08

12.03

13.53

15.53

19.18

9.

Konarzew (stara szkoła)

`01

6,0

39,0

6.44

8.09

12.04

13.54

15.54

19.19

10.

Konarzew (na wysepce)

`02

7,1

33,0

6.46

8.11

12.06

13.56

15.56

19.21

11.

Konarzew (paszarnia)

`02

8,0

27,0

6.48

8.13

12.08

13.58

15.58

19.23

12.

Baszków (stara przychodnia)

`01

13,3

53,0

6.54

8.19

12.14

14.04

16.04

19.29

13.

Baszków (centrum)

`02

13,8

30,0

6.55

8.20

12.15

14.05

16.05

19.30

14.

Bestwin (stara szkoła)

`02

14,6

48,0

6.56

8.21

12.16

14.06

16.06

19.31

15.

Bestwin (centrum)

`01

15,3

42,0

6.57

8.22

12.17

14.07

16.07

19.32

16.

Ruda

`01

17,7

48,0

7.00

8.25

12.20

14.10

16.10

19.35

 

Srednia prędkość techniczna

 

 

35,4

 

 

 

 

 

 

 

Średnia  prędkość komunikacyjna

 

 

28,7

 

 

 

 

 

 

 

Data, osoba zarządzająca transportem

 

01.09.2017 r  Wiesław Wojciech Gałęski

 

                       

 

D : Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

f  : nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych

W2,5 : Kursuje w dni robocze (wtorek i piątek)  we ferie letnie i zimowe

m :nie kursuje w dniach 24 i 31 XII

 

 

LINIA NUMER „8”

 

 

 RUDA przez Baszków - Konarzew – KROTOSZYN DWORZEC ul. Fabryczna VII

 

 

 

 

Lp.

 

Przystanek

Nr   prz y stanku

Km.

Pręd kość

 

Df

W 2,5

 

Df

W 2,5

Df

 

Dfm

1.

Ruda

`01

0,0

0,0

7.05

8.30

12.30

14.15

16.15

19.40

2.

Bestwin (centrum)

`01

2,3

46,0

7.08

8.33

12.33

14.18

16.18

19.43

3.

Bestwin (stara szkoła)

`02

3,0

42,0

7.09

8.34

12.34

14.19

16.19

19.44

4.

Baszków ( centrum)

`02

3,8

48,0

7.10

8.35

12.35

14.20

16.20

19.45

5.

Baszków (stara przychodnia)

`01

4,3

30,0

7.11

8.36

12.36

14.21

16.21

19.46

6.

Konarzew (paszarnia)

`02

9,5

52,0

7.17

8.42

12.42

14.27

16.27

19.52

7.

Konarzew (na wysepce)

`02

10,4

27,0

7.19

8.44

12.44

14.29

16.29

19.54

8.

Konarzew ( stara szkoła)

`01

11,5

33,0

7.21

8.46

12.46

14.31

16.31

19.56

9,

Konarzew (przy szkółce drzewek i krzewów)

`02

12,2

42,0

7.22

8.47

12.47

14.32

16.32

19.57

10.

Krotoszyn ul. Zdunowska VI

`05001

12,9

42,0

7.23

8.48

12.48

14.33

16.33

19.58

11.

Krotoszyn ul. Zdunowska IV

`04801

14,0

33,0

7.25

8.50

12.50

14.35

16.35

20.00

12.

Krotoszyn ul. Zdunowska III

`04701

15,0

30,0

7.27

8.52

12.52

14.37

16.37

20.02

13.

Krotoszyn ul. Piastowska

`00902

15,8

24,0

7.29

8.54

12.54

14.39

16.39

20.04

14.

Krotoszyn ul. Mały Rynek

`01102

16,1

9,0

7.31

8.56

12.56

14.41

16.41

20.06

15.

Krotoszyn ul. Kobylińska II

`05302

17,0

27,0

7.33

8.58

12.58

14.43

16.43

20.08

16.

Krotoszyn ul. Fabryczna VII

`00701

17,5

15,0

7.35

9.00

13.00

14.45

16.45

20.10

 

Średnia prędkość techniczna

 

 

35,0

 

 

 

 

 

 

 

Średnia prędkość komunikacyjna

 

 

28,4

 

 

 

 

 

 

 

Data, osoba zarządzająca transportem:

 

01.09. 2017r   Wiesław Wojciech Gałęski

 

                       

 

D : Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

f  : nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych

W2,5 : Kursuje w dni robocze (wtorek i piątek)  we ferie letnie i zimowe

m :nie kursuje w dniach 24 i 31 XII

 

 

LINIA NUMER „10”

 

KROTOSZYN DWORZEC – ZDUNY – CHACHALNIA

 

 

 

Rozkład ważny od………………. do……………………….

 

 

 

Nr

 

D

Dm

Lp.

Przystanek

przystanku

Km.

Kurs 1

Kurs 2

1.

Krotoszyn -  Fabryczna VII

`00701

0,0

10.50

17,00

2.

Krotoszyn ul. Kobylińska I

`05201

0,5

10.51

17,01

3.

Krotoszyn ul. Floriańska

`01202

1,4

10.53

17,03

4.

Krotoszyn ul. Sienkiewicza

`00802

1,9

10.54

17,04

5.

Krotoszyn ul. Zdunowska II

`04602

2,5

10,56

17,05

6.

Krotoszyn ul. Zdunowska V

`04902

3,7

10,58

17,07

7.

Krotoszyn ul. Zdunowska VII

`05102

4,7

11,00

17,09

8.

Perzyce I

`01

6.3

11,02

17,11

9.

Perzyce II

`02

7,4

11,04

17,13

10.

Zduny - Rynek

`01

8,9

11,06

17,15

11.

Zduny  ul. Mickiewicza

`01

9,3

11,07

17,16

12.

Chachalnia (Borownica) 01

`01

11,0

11,09

17,19

13.

Chachalnia ( osiedle) 02

`02

11,7

11,10

17,20

14.

Chachalnia ( przy remizie) 01

`01

12,7

11,12

17,22

15.

Cieszków (przy restauracji) 02

`02

14,0

11,14

17,24

16.

Chachalnia (przy świetlicy wiejskiej) 02

`02

14,5

11,15

17,25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                   

D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

m - Nie kursuje 24.12. i 31.12

                                                          

Do obsługi linii wykorzystywane są 2 autobusy

                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

LINIA NUMER „10”

                                                        

CHACHALNIA– ZDUNY – KROTOSZYN DWORZEC

 

 

 

Rozkład ważny od………………. do……………………….

 

 

 

Nr

 

D

D

Lp.

Przystanek

przystanku

Km.

Kurs 1

Kurs 2

1.

Chachalnia (przy świetlicy wiejskiej)

`02

0,0

11,25

17,30

2.

Chachalnia ( przy restauracji )

`02

0,5

11,26

17,31

3.

Chachalnia  ( przy remizie)

`01

1,8

11,28

17,33

4.

Chachalnia (Osiedle)

`02

2,8

11,30

17.,35

5,

Chachalnia ( Borownica)

`01

3,5

11,31

17.,36

6,

Zduny ul. Mickiewicza

`01

5,2

11,33

17.,38

7,

Zduny  Rynek

`01

5,6

11,34

17.39

8,

Perzyce II

`02

7,1

11,36

17.41

9.

Perzyce I

`02

8,1

11,38

17.43

10.

Krotoszyn ul. Zdunowska VI

`05001

9,7

11,40

17.45

11.

Krotoszyn ul. Zdunowska IV

`04801

10,7

11,42

17.47

12.

Krotoszyn ul. Zdunowska  III

`04701

11,8

11,44

17.49

13.

Krotoszyn ul. Piastowska

`00902

12,6

11,46

17.51

14.

Krotoszyn ul. Mały Rynek

`01102

13,0

11,47

17.52

15.

Krotoszyn ul. Kobylińska II

`05302

13,7

11,49

17.54

16.

Krotoszyn ul. Fabryczna VII

`00701

14,2

11,50

17.55

 

 

D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

m - nie kursuje 24.12 i 31.12                                              

 

Do obsługi linii wykorzystywane są 2 autobusy

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE