2020.02.25 - imieniny: Wiktora, Cezarego, Zygfryda

Burmistrz odpowiada na pytania

Witamy Państwa,
przedstawiam odpowiedzi na nadesłane pytania:

Liczba wszystkich pytań: 126


Pytanie:

Kiedy bedzie mozna przyłączyć się do kanalizacji ul strzelecka

pytanie zadał(a): Mieszkaniec
2019-03-14 06:17:42

Odpowiedź:

Witam. Już można się podłączać. Proszę o kontakt z PWiK w Zdunach. Tel: 62 721 50 01 wew. 32. Pozdrawiam.


Pytanie:

Panie burmistrzu przeglądam pytania skierowane od mieszkańców odnośnie oświetlenia i dla ul. Bursztynowej są dwie różne odpowiedzi z czego wynika taka różnica odp tym bardziej że były odpowiedźi po jednym dniu.. W jednej odpowiedzi ze na ten rok jest inwestycja a w zeszłym były projekty a w jednej ze tylko plany projektowe więc pytam jak to będzie z tym oświetleniem dla ul. Bursztynowej pozdrawiam

pytanie zadał(a): Mieszkaniec
2019-02-25 23:36:39

Odpowiedź:

Witam. Różnica w odpowiedziach wynika ze zmiany sytuacji. Oświetlenie na Bursztynowej miało być robione w tym roku (dokumentacja wykonana) w przypadku partycypacji mieszkańców tej ulicy. Ponieważ po skosztorysowaniu mieszkańcy się z partycypacji wycofali, oświetlenie będzie robione w późniejszym terminie. Oczekujemy na końcową decyzję mieszkańców w oparciu o wiarygodne wyrażenie opinii. Pozdrawiam.


Pytanie:

Pytanie: Witam Panie Burmistrzu. Ponawiam moje pytanie o ograniczenie prędkości w Chachalni? Jaki jest status tego tematu? Od października 2018 trochę czasu upłynęło a ograniczenia prędkości nadal nie ma. Dla przypomnienia: "Witam. Mam pytanie co z ograniczeniem prędkości w Chachalni o którym rozmawialiśmy na spotkaniu w sierpniu i wrześniu. Zapewniał Pan że temat biegnie, tymczasem ograniczenia prędkości nadal nie ma. Domyślam się że sprawa biegnie ale kiedy fizycznie staną znaki ograniczające prędkość wzdłuż osiedla przy ulicach Borowikowa, Brzozowa, Sosnowa? pytanie zadał(a): Piotr Chachalnia 2018-10-30 17:22:51 Odpowiedź: Witam. Wniosek jest rozpatrzony pozytywnie. Lada dzień pojawić się odpowiednie znaki. Pozdrawiam."

pytanie zadał(a): Piotr Chachalnia
2019-02-23 15:22:34

Odpowiedź:

Witam. Sprawa jest procedowana. Przypominam, że wniosek dotyczy drogi powiatowej. Pozdrawiam.


Pytanie:

Dzień dobry, Moje pytanie dotyczy odcinka drogi krajowej przebiegającej przez Zduny, na którym budowana była kanalizacja. Droga jest już przejezdna od jakiegoś czasu, jednak sposób wykonania robót drogowych zostawia wiele do życzenia. Niemal wszystkie studzienki są poniżej poziomu drogi, powstały nowe dziury (szczególnie skrzyżowanie Łacnowej i Wrocławskiej) i porozsypywane jest kruszywo, a łaty na asfalcie są mocno wyczuwalne. Czy wykonawca będzie jeszcze wykonywał jakieś prace? Czy to już koniec robót i będziemy przez lata mieli sytuację jak na pierwszych metrach ul.Mickiewicza przy wyjeździe z rynku, gdzie nawierzchnia po wykopach załatana jest tragicznie.

pytanie zadał(a): Paweł
2019-02-23 10:51:20

Odpowiedź:

Witam. GDDKiA będzie remontowało DK nr 15 wiosną. Odcinki dróg gminnych będą również remontowane w tym czasie. Pozdrawiam.


Pytanie:

Czy planuje Pan w związku z 30 rocznicą wyborów w dniu 4 czerwca zorganizować "obchody" ?

pytanie zadał(a): Krystian Lepiarz
2019-02-22 13:04:35

Odpowiedź:

Witam. Obchody 30-lecia powstania Samorządu Gminnego są planowane latem tego roku. Przebieg jest w trakcie organizacji. Po opracowaniu programu zostanie on upubliczniony. Pozdrawiam.


Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE