2018.01.17 - imieniny: Antoniego, Rościsława, Mariana, Rosława

Ebooki do pobrania! 18 tysięcy!

2017-12-21

Od Biblioteki pod choinkę...

Na zdjęciu logo firmy LEGIMI

18 tysięcy darmowych e-booków w naszej Bibliotece Publicznej!

 

Od 1 grudnia br. Biblioteka i jej filie w Baszkowie i Konarzewie ponownie  uaktywniły usługę wypożyczania książek elektronicznych .

Jest to możliwe dzięki współpracy wielkopolskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu, który oczywiście dla Użytkowników  wykupiła Biblioteka. By uzyskać bezpłatny dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i  wcześniej wydanych tytułów  z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. wystarczy uzyskać w Bibliotece unikalny kod,  założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Wtedy wszystkie dostępne  w abonamencie książki elektroniczne   będzie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście bez opłat.

 

E-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

Po pobraniu ebooki można czytać również offline (bez dostępu do Internetu). Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

 

Co więc trzeba  zrobić aby otrzymać darmowy kod dostępu do 18 tysiecy e-booków? Wystarczy przyjść do Biblioteki Publicznej w Zdunach lub jej filii w Baszkowie i Konarzewie lub zadzwonić  pod numer 62 721 51 72 lub po prostu wysłać e-maila na adres: biblioteka@zduny.pl z prośbą o udostępnienie kodu dostępu do platformy Legimi. Tylko tyle. Kto zamiast tradycyjnego szelestu kartek woli  czytać książki na urządzeniach mobilnych - niech korzysta do woli z tej wyjatkowej okazji.

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE