Zduny

BIP

dziś jest piątek, 27 listopada 2015, imieniny: Waleriana i Maksymiliana

Witamy w portalu miasta

herbWitamy na stronach portalu poświęconego miastu i gminie Zduny. Znajdziecie tu Państwo informacje o naszym regionie, organizacji, ciekawych miejscach oraz aktualności z naszego życia. Zapraszamy do nas!  

Biuletyn Informacji PublicznejZwiązek Międzygminny EKO SIÓDEMKAElektroniczna Skrzynka PodawczaQUesting w Gminie ZdunyKalendarz wydarzeńInformacja dla niesłyszącychZdunowska kronika filmowaLGD

Agroturystyka - Madar

Gospodarstwo agroturystyczne Madar to miejsce wyjątkowo urokliwe, położone na obrzeżach miasta Zduny w powiecie krotoszyńskim. Odnajdziesz u nas ciszę i spokój. Z radością powitamy Państwa w naszych progach. 

Na ogrodzonym terenie do dyspozycji turystów mamy trzy czteroosobowe domki drewniane, wyposażone w kuchnię, łazienkę, wc i telefon. Domki są położone nad stawem, nieopodal lasu pełnego jagód i grzybów. W pobliżu gospodarstwa znajduje się odkryty basen kąpielowy, a w oddalonym o 6 km Krotoszynie, basen kryty. Gospodarstwo jest położone kilkanaście km od rezerwatu „Stawy Milickie" w Dolinie Baryczy będącego ostoją ponad 200 gatunków ptaków. Miejsce to idealnie nadaje się na cel wycieczek rowerowych.
Agroturyści do dyspozycji mają „grzybek" i miejsce do grillowania oraz możliwość całodniowego wyżywienia w położonej nieopodal naszej restauracji IMPULS..


Dane kontaktowe:
ul. Łacnowa 13, 63-760 Zduny
tel. (62) 721 41 37, +48 509 879 509
e-mail: agroturystyka@madar.biz.pl
www.madar.biz.pl/agroturystyka


Gospodarstwo Agroturystyczne "Familia Kuczyńscy"

Do państwa dyspozycji: grzybek na imprezy okolicznościowe,  łowisko wędkarskie,  plac zabaw dla dzieci, mini zoo, parking na 50 aut. noclegi, Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!


Kontakt: Perzyce 47A, 63-760 Zduny
tel. kom. 600 230 971, 602 723 588
e-mail: grzybek_perzyce@o2.pl
www.agroturystyka-perzyce.pl


Gospodarstwo Agroturystyczne "HUBERTÓWKA"

Idealne miejsce na imprezy rodzinne tj. komunie, zjazdy rodzinne, pikniki, kuligi oraz na imprezy firmowe tj. spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia i kursy. Zajmujemy się również organizacją zjazdów klasowych, przyjęć biesiadnych, bankietów, ognisk oraz imprez tematycznych. Zapewniamy również doskonałą oprawę muzyczną i catering!


Kontakt telefoniczny: tel. 62 721-12-05; kom. 695-407-910 
Kontakt mailowy: phuptak@wp.pl
Kontakt osobisty: Ruda 16; 63-760 Zduny (sklep spożywczy)
www.hubertowka-grzybek.pl/


Gospodarstwo Agroturystyczne "Malowniczy Zakątek"

Gospodarstwo znajduje się w miejscowości Rochy koło Krotoszyna. Dwa domki otoczone cichą i spokojną okolicą. Wioska otoczona lasami i stawami - Rochy.

Posiadamy także obok zabudowaną salę, w której można zorganizować imprezy okolicznościowe: 18-nastki, Komunie, wieczory panieńskie, kawalerskie, weekendowe spotkania przy grillu lub ognisku wraz z noclegiem, organizacja Dnia Dziecka i wiele innych imprez.


Kontakt:  Tel. 604-664-611
Prosimy dzwonić, na każde pytanie udzielimy wyczerpujących informacji...  
e-mal: karolinakrawczyk48@onet.pl
www.malowniczyzakatek.pl 

imię:
e-mail:
Rezygnacja
Podaj swój e-mail, jeśli chesz otrzymywać
informacje o nowościach w naszym serwisie