2018.03.20 - imieniny: Klaudii, Eufemii, Kiry, Wincentego

Trwa remont Urzędu Miejskiego

2017-09-27

Przepraszamy za utrudnienia

Zamknięta klatka schodowa na 1 piętrze UM

Remont Urzędu Miejskiego w Zdunach, a właściwie głęboka termomodernizacja tego budynku wraz z dobudowaniem windy jest w kulminacyjnym punkcie.

To wiąże się z oczywistymi utrudnieniami dla pracowników, ale przede wszystkim dla klientów Urzędu. Dlatego bardzo prosimy wszystkich odwiedzających Urząd o zachowanie ostrożności, stosowanie się do wywaieszanych ogłoszeń, zwracanie uwagi na pojawiające się w Urzędzie kierunkowskazy i ostrzeżenia. Szczególnie pieczołowitą opiekę nad dziećmi.

Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Przypominamy, że w Urzędzie Miejskim w Zdunach prowadzone są prace termomodernizacyjne, na które Gmina Zduny otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 85% kosztów robót. W ramach remontu zostanie wymieniona instalacja grzewcza. W Urzędzie będzie umiejscowiony piec gazowy. Do tej pory Urząd był ogrzewany z węglowej kotłowni w szkole. Ciepła woda szła skorodowaną rurą do siedziby Urzędu.

Ponadto zostanie wymienione oświetlenie na energooszczędne typu LED.

Urząd zostanie również ocieplony od zewnątrz warstwą izolacyjną, oraz zyska nową elewację nawiązującą do wcześniejszego wyglądu (sprzed przebudowy w latach 70-tych XX w.)

Ponadto od strony podwórza zostanie dobudowana ogólnodostępna winda. W związku z tym jest gruntownie przebudowywana klatka schodowa.

Przebudowywana klatka schodowa w UM w Zdunach

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE