2018.07.16 - imieniny: Mariki, Benity, Aleksego, Dzierżysława, Marii, Ruty

UWAGA! deszcz i burze!
IMGW ostrzega, od godz. 11:00 dnia 16.07.2018 r. do godz. 2:00 dnia 17.07.2018 r. możliwe wystąpienie intensywnych opadów deszczu do 50 mm. Towarzyszyć im mogą burze oraz porywisty wiatr do 70 km/h.
Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazywać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 62725292 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 7215001. fax  62725243), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784095396.

Trwa remont Urzędu Miejskiego

2017-09-27

Przepraszamy za utrudnienia

Zamknięta klatka schodowa na 1 piętrze UM

Remont Urzędu Miejskiego w Zdunach, a właściwie głęboka termomodernizacja tego budynku wraz z dobudowaniem windy jest w kulminacyjnym punkcie.

To wiąże się z oczywistymi utrudnieniami dla pracowników, ale przede wszystkim dla klientów Urzędu. Dlatego bardzo prosimy wszystkich odwiedzających Urząd o zachowanie ostrożności, stosowanie się do wywaieszanych ogłoszeń, zwracanie uwagi na pojawiające się w Urzędzie kierunkowskazy i ostrzeżenia. Szczególnie pieczołowitą opiekę nad dziećmi.

Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Przypominamy, że w Urzędzie Miejskim w Zdunach prowadzone są prace termomodernizacyjne, na które Gmina Zduny otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 85% kosztów robót. W ramach remontu zostanie wymieniona instalacja grzewcza. W Urzędzie będzie umiejscowiony piec gazowy. Do tej pory Urząd był ogrzewany z węglowej kotłowni w szkole. Ciepła woda szła skorodowaną rurą do siedziby Urzędu.

Ponadto zostanie wymienione oświetlenie na energooszczędne typu LED.

Urząd zostanie również ocieplony od zewnątrz warstwą izolacyjną, oraz zyska nową elewację nawiązującą do wcześniejszego wyglądu (sprzed przebudowy w latach 70-tych XX w.)

Ponadto od strony podwórza zostanie dobudowana ogólnodostępna winda. W związku z tym jest gruntownie przebudowywana klatka schodowa.

Przebudowywana klatka schodowa w UM w Zdunach

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE