2018.012.10 - imieniny: Julii, Danieli, Daniela, Judyty, Radzisławy

Reaktywacja połączeń autobusowych: cz. II

2017-08-29

Informujemy, że od początku nowego roku szkolnego zostaną uruchomione nowe kursy autobusowe

Przy współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji w Krotoszynie Urząd Miejski w Zdunach uruchamia nowe połączenia autobusowe.

Na razie testowo pojawiają się połączenia wczesnoporanne, dla tych, którzy muszą zdążyć do pracy na godz. 7:00. oraz popołudniowe z myślą o uczniach, którzy korzystają z zajęć pozalekcyjnych w szkołach w linii autobusowej nr 8. Zakładamy również, że nowe połączenia będą użyteczne dla innych mieszkańców Gminy, chcących dojechać na bardziej dogodną godzinę do lekarza czy na zakupy.

Zostaje również uruchomiona nowa linia autobusowa nr 10. kursująca przez Chachalnię i Perzyce do Krotoszyna. Szczegóły rozkładu znajdują się w załączonym pliku msword, oraz na tablicach przystankowych.

Warto zaznaczyć, że nowe kursy autobusowe "zmieszczą" się w dotychczasowych kosztach przewozów dzieci do szkół. Jest to możłiwe dzięki otwarciu przejazdów szkolnych dla wszystkich mieszkańców Gminy, oraz związanego z tym otrzymanego dofinansowania do biletów miesięcznych uczniów w wysokości 49% wartości tych biletów.

Dopłatę do biletów przekazuje Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

 

Rozkłady jazdy linii 8 i 10 (msword)

format: doc, wielkość: 145 [ KB ]

pobierz plik

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE