2019.012.6 - imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny, Emiliany

II Kiermasz WIelkanocny

2017-03-23

Klub Twórczego Rękodzieła w Zdunach zaprasza na II Kiermasz Wielkanocny

Na zdjęciu plakat zapowiadający Kiermasz

Zapraszamy na II Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w następną niedzielę (2.04.2017 r.) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zdunach (ul. Łacnowa 26). Początek już o godz. 14:00.

Na przybyłych czekają atrakcje: stoły z potrawami przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich ze Zdun, Perzyc, Bestwina, Baszkowa, Konarzewa, Chachalni oraz stoły z ozdobami świątecznymi wykonanymi przez Stowarzyszenie Klub Twórczego Rękodzieła, Zdunowskie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy, zdunowskie Przedszkole Publiczne i Przedszkole Niepubliczne, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Konarzewie, Dom Pomocy Społecznej w Zdunach i w Baszkowie oraz rękodzielników zdunowskich.

W programie Kiermaszu znalazł się również pokaz medycyny naturalnej (akupunktura ucha) w wykonaniu pani Alicji Liberskiej-Tomczak (firma ALTEX), pokaz makijażu wykonywanego przez panią Katarzynę Kosakowską "Hair & Make-up", pokaz sprzętu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej Zduny, prezentacja prac malarek zdunowskich oraz prezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kilińskiego w Zdunach.

Przeprowadzone zostaną także warsztaty rękodzielnicze dla dzieci przez panią Aleksandrę Ziomek pn. "Małe fantazje Oli". Całość uświetnią występy przedszkolaków ze zdunowskich placówek oraz uczniów z Zespołu Szkół w Zdunach.

Wystąpią ponadto Kapela i Zespół Senior ze Zdun, zespół Noskowiacy z Jaraczewa oraz podopieczni pani Jagody Szkudłapskiej i zespół "Gwiazdy" pod opieką pani Karoliny Jankowskiej-Grzybek.

Na miejscu będzie możliwość skorzystania z kawiarenki.

Głównym organizatorem Kiermaszu jest Stowarzyszenie Klub Twórczego Rękodzieła, partnerami: Gmina Zduny oraz Zdunowski Ośrodek Kultury.

Wydarzenie wspierają: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Ochotnicza Straż Pożarna w Baszkowie, OSP w Zdunach, Szkoła Podstawowa w Baszkowie, Zespół Szkół w Zdunach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach, Piekarnia Ratajczak ze Zdun.

Na zdjęciu plakat zapowiadający Kiermasz cz. II

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE