2017.06.22 - imieniny: Paulina, Flawiusza, Agenora, Pauliny, Achacjusza

Wykaz działek i wyciąg z interpretacji MIiR

2017-03-09

Publikujemy wykaz działek przez które będzie przebiegał nowy gazociąg oraz interpretację MIiR dotyczącą dopłat bezpośrednich

Na zdjęciu ikonografika przedstawiająca gazociąg

W poniższych linkach podajemy wykaz działek wraz z numerami, przez które będzie przebiegała liniowa inwestycja: Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Lwówek-Odolanów.

Właściciel nieruchomości, który pobiera dopłaty obszarowe i rolno-środowiskowe, w ciągu 10 dni od faktycznego rozpoczęcia prac budowlanych, powinien złożyć w Agencji Restrekturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krotoszynie wniosek o wyłączenie z dopłat powierzchni działki, na której będą prowadzone prace budowlane.

W załączonym wykazie należy zsumować kol. 13 (powierzchnia działki do czasowego ograniczenia prawa własności na okres budowy) oraz kol. 14 (powierzchnia działki do trwałego ograniczenia prawa własności strefa kontrolowana). Zsumowane wartości określają powierzchnię przewidzianą pod plac budowy.  

UWAGA! Proszę o zwrócenie uwagi na podział danej działki ze względu na rodzaj użytku oraz na powtarzające się wartości występujące przy współwłasności!

Prezentujemy także wyciąg z załącznika do pisma Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju  nr NK:34283/15 z dnia 16 lutego 2015r. w sprawie Odszkodowań za ograniczenie sposobu korzystania z nieruchomości związanych z lokalizowaniem infrastruktury technicznej w trybie tzw. specustaw.

W punkcie 1.4.1 Szkody tymczasowe kolorem żółtym została zaznaczona kwestia wyłączeń z dopłat.

O obie informacje zabiegali uczestnicy spotkania z przedstawicielami firmy Gaz System

 

Zestawienie działek wraz z numeracją, przez które przebiegać będzie inwestycja w formacie *.pdf

Wyciąg z załącznika do pisma Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju nr NK:34283/15 z dnia 16 lutego 2015r. *.pdf

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE