Aktualności

Zawodnicy UKS Impuls z pucharami

Brąz dla zdunowskich tenisistów stołowych

W sobotę, 20.01.2024 r. UKS Impuls Zduny zagrał w Daniszynie na Grand Prix Żaków i w XI Otwartych Mistrzostwach Kobylina im. Andrzeja Lesińskiego. Zawodnicy wrócili z 3 pucharami. W Daniszynie do turnieju przystąpiło 16 zawodniczek i 17 zawodników. Było dużo emocji, stoczono  wiele zaskakujących wynikami pojedynków. Nasi przedstawiciele zajęli następujące lokaty w poszczególnych kategoriach w Żaczkach: 3 m Alicja Ogiela-Błażejczyk, w Żakach: 3 m Hubert Murawski. Poza podium uplasował się Artur Ogiela-Błażejczyk. W Kobylinie ogółem wzięło udział 115 zawodników. 3 miejsce w kategorii młodziczek zajęła Ania Błażejczyk, 6 pozycję wywalczyła Marcelina Król. Ponadto poza podium znaleźli się: Oliwia Wosińska, Krzysztof Szyja i Julia Smogulska. Dorośli członkowie klubu zagrali w kategorii Open: Martyna Tórz, Małgorzata Murawska, Natalia Figura, Tomek Zawada, Robert Zawada oraz Mateusz Bielawski. Wszyscy zagrali bardzo dobrze, jednak konkurencja była bardzo mocna.

Źródło: UKS Impuls

Alicja Ogiela-Błażejczyk z pucharem za 3 miejsce w kategorii Żaczków
Hubert Murawski z pucharem za 3 miejsce w kategorii Zaków
Nagrodzeni zawodnicy w XI Otwartych Mistrzostwach Kobylina im. Andrzeja Lesińskiego