2017.06.23 - imieniny: Wandy, Zenona, Prospera, Agrypiny

Burmistrz odpowiada na pytania

Witamy Państwa,
przedstawiam odpowiedzi na nadesłane pytania:

Liczba wszystkich pytań: 62


Pytanie:

Co z parkingiem na rynku? Pamiętam obietnice wyborczą, że zostanie powiększony

pytanie zadał(a): Parkingowy
2017-06-19 12:57:06

Odpowiedź:

Powiększenie parkingu na rynku w Zdunach jest planowane z udziałem środków z Unii Europejskiej w ramach projektów rewitalizacyjnych. Czekamy na ogłoszenie konkursu. W przypadku braku miejsc parkingowych zapraszamy na parking przy remizie strażackiej przy ul. Masłowskiego. To tylko kilkadziesiąt metrów od rynku. Pozdrawiam.


Pytanie:

Witam czy zostana załatane dziury na ul. Słowackiego?

pytanie zadał(a): Magda
2017-05-27 20:24:15

Odpowiedź:

Witam, remont nawierzchni zostanie wykonany w miesiącach wakacyjnych. Podobnie jak innych dróg gruntowych lub utwardzonych tłuczniem. Pozdrawiam.


Pytanie:

Witam czy ulica krotoszynska tez będzie podłączona do kanalizacji jeśli tak to kiedy.pozdrawiam

pytanie zadał(a): Kristen
2017-05-18 09:02:45

Odpowiedź:

Budowa kanalizacji na ul. Krotoszyńskiej jest zaplanowana z terminem zakończenia do czerwca 2018 r. Pozdrawiam.


Pytanie:

Czy jest jakaś szansa na rozpisanie konkursu na nową flagę miasta Zduny. Obecna z herbem na niebieskim tle jest taka trochę "prozaiczna". Wiadomo herb miasta ale to jest typowe powielenie tego elementu na fladze. Czy nie miało by sensu stworzenie flagi miejskiej na nowo? A tak nowa flaga stworzona wg nowych wzorów umożliwia utworzenie jej wg. obowiązującej palety barw oraz ewentualnie w technice wektorowej co ułatwia życie grafikom komputerowym. A i sprawy praw autorskich były by jasno określone. Pozdrawiam.

pytanie zadał(a): Łukasz
2017-05-04 14:27:16

Odpowiedź:

Ja nie widzę takiej potrzeby. Jeśli chce Pan poznać zdanie Rady Miejskiej w tej kwestii proszę złożyć stosowny wniosek. Pozdrawiam


Pytanie:

Kiedy zacznie się udowa ścieżki rowerowej do Krotoszyna już jest na to czas wielki teraz tym czasie mieszkańcy zaczęli jeździć rowerami do pracy a do Krotoszyna jadąc rowerem jest niebezpiecznie

pytanie zadał(a): Xxx
2017-05-01 21:37:34

Odpowiedź:

Budowa ścieżki rowerowej do Krotoszyna ma zostać zakończona do końca 2017 r. Inwestorem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Również nam zależy na jak najszybszym powstaniu ścieżki i monitujemy w tej sprawie w GDDKiA, ale rzeczywistego wpływu na realizację nie mamy.


Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE