2018.012.15 - imieniny: Niny, Celiny, Krystiany, Fortunaty, Waleriana


           UWAGA!!! BRAK WODY!!!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. informuje, że
we WTOREK-  18.12.2018 r. nastąpi przerwa w dostawie wody do miejscowości BASZKÓW, DZIEWIĄTE, TRZASKI w godzinach 9 00  – 12 30.
Powyższe spowodowane jest pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej.
W związku z powyższym prosimy  Mieszkańców o zabezpieczenie potrzebnej ilości wody na czas trwania prac.
Za utrudnienia przepraszamy.

Jak dostać pieniądze z "Czystego powietrza"

2018-10-12

Minister środowiska zaprasza na spotkanie w Zdunach

Na zdjęciu ikonografika dotycząca progeamu

Zapraszamy mieszkańców na spotkanie dot. Programu "Czyste Powietrze", które odbędzie się 12 października 2018r. o godz. 18.00 w Centrum Animacji Społecznej w Zdunach, ul. Masłowskiego 1.

Ministerstwo Środowiska zachęca mieszkańców do skorzystania z rządowego programu „Czyste Powietrze”, który obejmuje cykl spotkań mających charakter edukacyjny i informacyjny. Składa się z się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy mówi  o edukacji ekologicznej, rozwija definicje zanieczyszczeń powietrza, wysokiej i niskiej emisji spalin oraz smogu, mówi o skutkach wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie. Część druga informuje właścicieli domów jednorodzinnych o możliwości uzyskania dofinansowania na termomodernizację budynków. W trzeciej dowiemy się jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację domu.

Program priorytetowy "Czyste Powietrze" to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

 

 Z wyrazami szacunku

 

   Burmistrz Zdun

/-/ mgr Tomasz Chudy

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE