2018.03.20 - imieniny: Klaudii, Eufemii, Kiry, Wincentego

Umowy podpisane. Rusza remont przedszkoli

2018-04-12

11 kwietnia burmitrz Tomasz Chudy podpisał umowy na remonty przedszkola publicznego w Zdunach

Na zdjęciu burmistrz i zastępca burmistrza podczas podpisywania umowy z Włodzimierzem Kowalskim

Umowy na niemal 2 miliony złotych podpisał 11 kwietnia burmistrz Zdun Tomasz Chudy z wyłonionymi w przetargach wykonawcami robót.

Przedszkole w Zdunach za 1.342.596,59 zł. gruntownie wyremontuje firma DEFERRO Sp. z o. o. z Sieradza. Ze strony wykonawcy umowę podpisał prezes spółki Tomasz Rychlowski.

Remont obejmuje między innymi dostosowanie budynku przedszkola w Zdunach do przepisów przeciwpożarowych, wyposażenie budynku w windę dla osób z niepełnosprawnością (przedszkole posiada oddziały, które przyjmują dzieci niepełnosprawne), przystosowanie poddasza na specjalne pomieszczenie do działań rewalidacyjno-kompensacyjnych (praca z dziećmi z dysfunkcjami) oraz gruntowny remont kuchni przedszkolnej. Po remoncie przedszkole będzie mogło powiększyć liczbę przyjmowanych dzieci o jeden oddział.

Oddział przedszkolny w Bestwinie będzie remontować Firma Usługowo-Handlowo Produkcyjna Włodzimierz Kowalski z Kobylina. Umowę podpisał właściciel firmy Włodzimierz Kowalski. Za kwotę 533.354,65 zł. budynek zostanie ocieplony, odwilgocony, wyposażony w nowe instalacje. Do działań przedszkolnych zostaną zaadoptowane niewykorzystywane do tej pory pomieszczenia, dzięki czemu będzie można otworzyć w Bestwinie nowy oddział. Wyremontowane zostaną również pomieszczenia socjalne i toalety.

Prace w pomieszczeniach przedszkolnych mają zostać zakończone do 24 sierpnia 2018 r.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE