2018.03.20 - imieniny: Klaudii, Eufemii, Kiry, Wincentego

Konkurs Wielkanocny

2018-03-12

Wykonaj najładniejszą pisankę!

Na zdjęciu plakat informujący o imprezie

Zapraszamy do udziału w III Kiermaszu Wielkanocnym, organizowanym przez Stowarzyszenie Klub Twórczego Rękodzieła w Zdunach. Kiermasz odbędzie się 18. marca - niedziela, w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Zdunach przy ul. Łacnowej 26. Rozpocznie się od godz. 14:00.

Przewidziano moc atrakcji: swoje stoiska wystawiennicze z dekoracjami świątecznymi zaprezentują: Stowarzyszenie Klub Twórczego Rękodzieła, Zdunowskie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy, Publiczne Przedszkole w Zdunach, Niepubliczne Przedszkole w Zdunach, Dom Pomocy Społecznej w Zdunach, Dom Pomocy Społecznej w Baszkowie, Iwona Jankowska, Katarzyna Nowacka, Stowarzyszenie „Szczęśliwy Bestwin”.

Stoły z potrawami wielkanocnymi, które będzie można po imprezie degustować, przygotują Koła Gospodyń Wiejskich ze Zdun, Bestwina, Perzyc, Konarzewa, Baszkowa i Chachalni.

Odbędą się pokazy: medycyny naturalnej Alicji Tomczak-Liberskiej i malowania paznokci Dominiki Węgrzynowskiej.

Swoje prace zaprezentują zdunowskie malarki: Krystyna Połczyńska, Bronisława Nowacka, Henryka Szkudłapska. Swoje stoisko przygotują: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kilińskiego w Zdunach oraz konsultantki firmy AVON. W kąciku fotograficznym w klimacie wiosenno - wielkanocnym Anny Krzyżosiak będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Odbędzie się również pokaz sprzętu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach.

Zapraszamy szczególnie na występy dzieci ze zdunowskich przedszkoli: Publicznego i Parafialnego oraz ze Szkoły Podstawowej. Przed publicznością zaprezentują się dzieci z Kółka Teatralno Tanecznego „Gwiazdy”, prowadzonego przez Karolinę Jankowską-Grzybek oraz w występie tanecznym, podopieczni Jagody Szkudłapskiej. Wystąpi także Kapela i Zespoł Senior ze Zdun oraz w solowym popisie wokalnym Janek Marcinkowski.

Natomiast gwiazdą popołudnia będzie Zdunowski Zespół Kameralny "Akcent" pod dyrekcją państwa Grażyny i Sławomira Morawskich.

Po wielu wrażeniach będzie można uzupełnić siły w Kawiarence ze słodkościami i napojami.

Na Kiermaszu ogłoszone zostaną wyniki konkursu na najpiękniejsze jajko wielkanocne... Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów.

Na zdjęciu druga część plakatu zapowiadającego imprezę

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE