2018.01.17 - imieniny: Antoniego, Rościsława, Mariana, Rosława

W Bibliotece Publicznej - bezpłatne kursy językowe i fotograficzne

2018-01-08

Zapraszamy na kursy internetowe - e-learning

Na zdjęciu logotyp Biblioteki Publicznej w Zdunach

Biblioteka Publiczna w Zdunach oferuje bezpłatny dostęp do platformy Lerni – kursów językowych dla młodzieży i dorosłych. W ofercie znajdują się języki: angielski (w tym angielskiego biznesowego), niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, ćwiczeń do nauki słówek i sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową - czyli całkowite zanurzenie w języku - dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Dodatkowo - miłośnicy robienia zdjęć mogą skorzystać z  kursu : FOTOGRAFIA 123, a jeśli ktoś chciałby potrenować swoją pamięć – jest możliwość skorzystania z  kursu:  PAMIĘTAJ123.

Z wszystkich tych oferowanych kursów można korzystać w dowolnym miejscu i czasie na swoim urządzeniu (komputer, tablet, smartfon) lub bezpośrednio w Bibliotece.

Ilość dostępów do platformy e-learningowej jest ograniczona. Kody dostępu można uzyskać  w Bibliotece lub pisząc na  adres e-mail: biblioteka@zduny.pl

Wszystkie kursy zostały stworzone przez firmę Funmedia, eksperta w dziedzinie nowoczesnych multimediów edukacyjnych.

Każdy, kto odbierze kod dostępu otrzyma także krótką instrukcję aktywacji  dostępu do nowej platformy. Zachęcamy do skorzystania z tej multimedialnej formy edukacji bo ilość wykupionych przez Bibliotekę kodów dostępu jest ograniczona!

 

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE