2020.07.7 - imieniny: Estery, Ewalda, Metody, Metodego, Cyryla


UWAGA! AWARIA! BRAK WODY!
 
Jutro (wtorek 7.07) od 8:00 do 16:00 z powodu awarii na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w Zdunach: Ul. Jana Kazimierza, Plac 700-lecia, ul. Pocztowa, Sienkiewicza i Rynek w Zdunach. 
Na obszarach przylegających bezpośrednio do powyższych miejscowości mogą nastąpić wahania ciśnienia oraz może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Woda o zmienionym kolorze nie jest niebezpieczna dla zdrowia


Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Od 15 czerwca rusza rekrutacja w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach.

2020-06-16

plakat rekrutacji do szkoły

Drodzy Ósmoklasiści!
Jest nam niezwykle miło poinformować Was, że w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach udało się utworzyć nową, dużą pracownię gastronomiczną w ramach projektu WRPO pn: „ Dobre kształcenie zawodowe - miarą sukcesu…”

Już wkrótce będziesz mógł dokonać wyboru przyszłej szkoły i kierunku kształcenia! Polecamy kierunek TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH!!


W nowej pracowni szkoła będzie uczyć zawodu na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych oraz przyszłych kucharzy! Już dziś serdecznie zapraszamy!

Nowa pracownia to całkowicie nowe, przystosowane do wymagań pomieszczenie z 4 nowymi stanowiskami pracy. Każde stanowisko wyposażone jest w potrzebny sprzęt: noże, garnki, patelnie, sztućce, zastawę stołową, blendery, mikrofale, piekarniki, pochłaniacze, zlewozmywaki, płyty indukcyjne, roboty kuchenne, wagi, itd. Poza tym pracownia wyposażona jest również w całkowicie nowe: zmywarkę do naczyń, lodówko- zamrażarkę, witrynę chłodniczą do ekspozycji potraw, stół gastronomiczny ze stali nierdzewnej! Wszystko po to aby profesjonalnie uczyć zawodu!

Zapraszamy!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE