2020.07.7 - imieniny: Estery, Ewalda, Metody, Metodego, Cyryla


UWAGA! AWARIA! BRAK WODY!
 
Jutro (wtorek 7.07) od 8:00 do 16:00 z powodu awarii na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w Zdunach: Ul. Jana Kazimierza, Plac 700-lecia, ul. Pocztowa, Sienkiewicza i Rynek w Zdunach. 
Na obszarach przylegających bezpośrednio do powyższych miejscowości mogą nastąpić wahania ciśnienia oraz może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Woda o zmienionym kolorze nie jest niebezpieczna dla zdrowia


Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Kolejne dofinansowanie na zakup komputerów

2020-05-29

Na zdjęciu laptop

Wniosek zdunowskiego samorządu został pozytywnie oceniony i wybrany do dofinansowania. Otrzymaliśmy maksymalną możliwą kwotę 75 tys. złotych, dzięki czemu planujemy zakup 30 laptopów, które zostaną przekazane do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baszkowie, Szkoły Podstawowej w Zdunach oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach. Uczniowie i nauczyciele będą mogli wypożyczyć ze szkół zakupiony sprzęt, aby zapewnić sobie warunki do zdalnego nauczania.

Zakup sprzętu jest dofinansowany w ramach projektu grantowego pn. zdalna Szkoła+ w Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś priorytetowa I. „Powszechny dostęp do szybkiego internetu”, Działanie 1.1. „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

Plakat dotyczący realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” - >KLIKNIJ TUTAJ<

Na zdjęciu sprzęt komputerowy
Na zdjęciu laptop
Na zdjęciu  naklejka o dofinansowaniu

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE