2020.08.11 - imieniny: Ligii, Zuzanny, Diomedy, Filomeny, Włodzimierza

UWAGA ! UPAŁY !

IMGW ostrzega, iż od godz. 12:00 dnia 07.08.2020 r. do godz. 21:00 dnia 11.08.2020 r. prognozuje się wystąpienie upałów. Temperatura maksymalna w dzień do 32°C, temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C. We wtorek możliwe burze z opadami deszczu do 25 mm i porywami wiatru do 75 km/h. 

O negatywnych skutkach zjawisk meteorologicznych i anomalii proszę informować w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 21, fax  62 721 52 43), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

Koronavirus - raport na 17 kwietnia

2020-04-17

Nie ma dobrych informacji

Na zdjęciu ikonografika przedstawiająca statystyki w Powiecie
  1. W szpitalu powiatowym trwają prace przygotowawcze do uruchomienia wyłączonych oddziałów.
  2. Trwa napływ darów do szpitala powiatowego oraz wpływają środki finansowe na konto Fundacji „Szpital Powiatowy w Krotoszynie”.
  3. Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zawiesiło przyjmowanie interesantów w związku  z pobytem pracowników na kwarantannie i wydało komunikat – opublikowanych na stronach powiatu i starosty na FB.
  4. Decyzją sanepidem 10 pracowników starostwa powiatowego przebywa na kwarantannie.
  5. W związku pozytywnym testem na koronawirusa u pracownika Urzędu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, decyzją sanepidu 4 osoby przebywają na kwarantannie.
  6. Na stronie powiatu oraz na stronie starosty na Facebooku, na bieżąco – tak jak ma to miejsce od początku walki z epidemią - były przekazywane informacje dla mieszkańców.
  7. Płynące od mieszkańców sygnały dotyczą m.in. osób na kwarantannie oraz pytań o maski i sposób ich stosowania. W tej sprawie na bieżąco publikowane są wyjaśnienia starosty oraz zmiany w zaleceniach, jakie płyną z przepisów wdrażanych przez rząd.

 

 

 

                                                                                                               Stanisław Szczotka

                                                                                                              Starosta Krotoszyński

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE