2020.08.3 - imieniny: Lidii, Augusta, Kamelii, Augustyna, Nikodema

UWAGA ! INTENSYWNE OPADY DESZCZU !

IMGW ostrzega, iż do godz. 05:00 do godz. 20:00 dnia 03.08.2020 r. prognozuje się wystąpienie intensywnych opadów deszczu do 40 mm. 

Onegatywnych skutkach zjawisk meteorologicznych i anomalii proszę informować w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 21, fax  62 721 52 43), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

II miejsce w powiecie w rankingu „PERSPEKTYWY”

2020-01-22

Uczniowie ZSP Zduny

Miło nam poinformować, że poziom kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych  w Zdunach jest wysoki, o czym świadczy wysokie 51 miejsce w rankingu techników w Wielkopolsce (jest to drugie miejsce wśród szkół w powiecie). XXII Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2020 został ogłoszony 9 stycznia. Technika zostały ocenione wg czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Źródłem danych były protokoły głównych olimpiad, wyniki matur i egzaminów zawodowych. W rankingu techników w Wielkopolsce znalazło się aż 106 szkół – jest to wysoki wynik naszej szkoły zwłaszcza, że ZSP w Zdunach uzyskało taką samą liczbę punktów co najlepsza szkoła w powiecie krotoszyńskim. Jest to sukces naszych uczniów, nauczycieli, dyrekcji a także organu prowadzącego szkołę - Gminy Zduny. Wszyscy wymienieni biorą czynny udział w dążeniu do osiągania coraz lepszych wyników. Na sukces szkoły składa się wytężona praca wielu osób, przełamywanie stereotypów i coraz liczniejszy udział uczniów w projektach, konkursach, olimpiadach, zawodach zarówno sprawdzających wiedzę, jak i umiejętności uczniów. Nie zwalniamy tempa! Wiemy, że sukces szkoły i tak wysoka lokata w rankingu szkół będzie wyznacznikiem dla naszych przyszłych uczniów.

 

Relacja, fot.: Renata Błażejczyk

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE