2020.07.12 - imieniny: Jana, Gwalberta, Pameli, Weroniki

Uwaga! Objazd ul. Mickiewicza!

2020-01-31

Od 17 stycznia początek utrudnień

Na zdjęciu schemat objazdu ul. Mickiewicza

W związku z budową kanalizacji w ulicy Mickiewicza w Zdunach od 17 stycznia obowiązywać będzie nowa tymczasowa organizacja ruchu.

Z powodu prac budowlanych zamknięta będzie ulica Mickiewicza na odcinku od Rynku do Placu Skargi w Zdunach. Przewiduje się, że prace na tym odcinku potrwają ok. 3 miesiące.

Objazd dla ruchu lokalnego prowadził będzie ulicą Łacnową i Strzelecką.

Z kolei ruch tranzytowy w kierunku drogi wojewódzkiej nr 444 będzie odbywał się przez Krotoszyn. W Sulmierzycach należy więc jechać dalej drogą wojewódzką.

Na drogach pojawią się nowe znaki drogowe, w związku z tym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do oznakowania.

Przypomnijmy. Gmina Zduny otrzymała ponad 3,5 miliona złotych z Unii Europejskiej na zrealizowanie kolejnego etapu budowy kanalizacji w mieście Zduny.

Otrzymane wsparcie pozwoli modernizację oczyszczalni ścieków w części Stacji Odwadniania Osadu oraz wybudowanie ponad 3 km sieci kanalizacji sanitarnej. Prace będą lub były prowadzone na ulicach: Mickiewicza, Placu Skargi, Sulmierzyckiej, Podgórnej, Młynarskiej, Strzeleckiej, Reymonta, Słowackiego. Oprócz powstania nowej kanalizacji sanitarnej poprawi się stan techniczny tych dróg.

Za utrudnienia związane z tą inwestycją przepraszamy.

Na zdjęciu prace prowadzone na Placu Skargi

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE