2019.08.21 - imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa, Baldwiny, Fidelisa

UWAGA! INTENSYWNE OPADY DESZCZU ! 

IMGW ostrzega, od godz. 21:00 dnia 20.08.2019 r. do godz. 07:00 dnia 21.08.2019 r. prognozuje się wystąpienie odpadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym - przewidywana wysokość do 40 mm.

O negatywnych skutkach zjawisk meteorologicznych i anomalii proszę informować w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 21, fax  62 721 52 43), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

Udany koniec sezonu zdunowskich tenisistów

2019-06-10

Nagrodzeni zawodnicy UKS Impuls

Tegoroczny sezon tenisa został oficjalnie zakończony. W minionym sezonie zawodnicy wzięli udział w około 40 różnego rodzaju rozgrywkach, stale doskonaląc swoją formę. Najwytrwalsi na początku maja rozegrali finał Zdunowskiej Ligi Tenisa Stołowego w trzech grupach w zależności od wieku i zaawansowania. W najmłodszej grupie zwyciężył Łukasz Stach, przed Oliwierem Felka i Marcinem Kokotem. W średniej najlepszy był Miłosz Kołodziejski, drugi Mikołaj Zydorczyk, a trzecia Katarzyna Roszczak. W najstarszej grupie zwyciężył Wiktor Malec, przed Tomaszem Kasprzakiem i Wojtkiem Preglem. Na koniec maja  tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa Klubu. Indywidualnie zawody rozegrano również w trzech kategoriach. W grupach nastąpiło parę zmian na miejscach medalowych. W grupie najmłodszej zwyciężył  Oliwer Felka, przed Marcinem Kokotem, a Łukasz Stach był tym razem trzeci. W grupie młodzieżowej zwycięzcą został Miłosz Kołodziejski przed Kasią Roszczak i Mikołajem  Zydorczykiem. W kategorio open najlepszy na koniec jak i w całym sezonie był Wiktor Malec, drugi Tomasz Kasprzak, trzeci Wojtek Pregel. Najlepsza trójka w obu kategoriach otrzymała medale z rąk organizatorów Aliny Wilk i Eugeniusza Koczorowskiego, a wszyscy uczestnicy dyplomy, nagrody i słodycze. Mistrzostwa klubu tradycyjnie zakończyły rozgrywki deblowe. Statuetki zwycięzców otrzymali Wiktor Malec i Marcin Maciejewski, drugi debel to Wojtek Pregel i Karol Felka a trzeci równorzędnie Alina Wilk – Miłosz Kołodziejski i Marcin Minta – Maciej Kołodziejski.

8 czerwca Kasia Roszczak i Wiktor Malec wystartowali w Turnieju o Puchar Burmistrza Kobylina. Pokazali doskonałą formę i zostali zwycięzcami swoich kategorii. Wrócili do domu z wspaniałymi pucharami, nagrodami i dyplomami. I to już koniec aktywnego sezonu tenisa stołowego. Działalność UKS IMPULS wspiera finansowo Gmina Zduny.

 

Opracowanie, fot. A. Wilk 

 

Zawodnicy UKS Impuls z nagrodami
Zawodnicy podczas rozgrywek
Zacięta rywalizacja pomiędzy klubami

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE