Aktualności

2019-04-15

Zawodnicy UKS Impuls z brązowym medalem w deblach chłopców

Brąz w Mistrzostwach Południowej Wlkp. młodzików w tenisie stołowym

Kolejne zawody podsumowujące tegoroczne rozgrywki odbyły się w sobotę 7 kwietnia w Gołuchowie. Turniej rozegrano najpierw indywidualnie, a potem gry podwójne i miksty. Nasi zawodnicy: Katarzyna Roszczak, Mikołaj Zydorczyk i Kacper Szczesnowski wystartowali w swojej właściwej kategorii czyli rocznikach 2006 i młodsi. Najlepiej wypadli Mikołaj i Kacper zdobywając brązowy medal w deblach chłopców. W grach mieszanych Kasia z Mikołajem przegrali pojedynek o medal i musieli zadowolić się czwartą lokatą. Poziom był bardzo wysoki, mecze wyrównane i tym razem zdunowiacy indywidualnie nie zajęli niestety miejsc na podium. Mikołaj był piąty wśród chłopców, a Kasia zajęła siódme miejsce. W następnym roku będą już startować w starszej grupie kadetów. Ostatni turniej w grupie juniorów rozegrany zostanie w Zdunach 27 kwietnia. Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa na emocjonujące rozgrywki.