2018.012.15 - imieniny: Niny, Celiny, Krystiany, Fortunaty, Waleriana


           UWAGA!!! BRAK WODY!!!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. informuje, że
we WTOREK-  18.12.2018 r. nastąpi przerwa w dostawie wody do miejscowości BASZKÓW, DZIEWIĄTE, TRZASKI w godzinach 9 00  – 12 30.
Powyższe spowodowane jest pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej.
W związku z powyższym prosimy  Mieszkańców o zabezpieczenie potrzebnej ilości wody na czas trwania prac.
Za utrudnienia przepraszamy.

Zawodniczka UKS Bila zwyciężyła na Junior Tour w Łodzi

2018-12-04

utytułowana Weronika Połczyńska

To był wielki bilardowy tydzień dla zawodniczek z UKS Bila w Zdunach. Weronika Karwik reprezentowała Europę na zwycięskim turnieju w USA, a Weronika Połczyńska zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorów.

Po powrocie Weroniki Połczyńskiej z mistrzostw, trenerzy obawiali się czy emocje zawodniczki nie wezmą góry i Weronka  „da plamę” na najważniejszym turnieju juniorskim w kraju. Jednak bilardzistka pokazała klasę - podczas Junior Tour w Łodzi, 2 grudnia 2018 r. doskonale radziła sobie z przeciwniczkami wygrywając kolejne mecze. W pierwszej rundzie pucharowej spotkała się z M. Malicką, gdzie po wyrównanym i zaciętym pojedynku wygrała 3:2. W ćwierćfinale pokonała W. Wydrzyńską 3:1, a w półfinale P. Siemieniec także 3:1. W finale spotkała się z Bogną Świtała, którą także pokonała 3:2. Było to drugie zwycięstwo Weroniki na Junior Tour.

Oprócz Połczyńskiej w turnieju wzięli udział Damian Wierzyk, który zajął 9 miejsce oraz Marcin Bręk zajmując 33 miejsce.

 

Opracowanie: UKS Bila

Fot.: UKS Bila

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE