2018.012.16 - imieniny: Albiny, Albina, Zdzisławy, Ananiasza


           UWAGA!!! BRAK WODY!!!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. informuje, że
we WTOREK-  18.12.2018 r. nastąpi przerwa w dostawie wody do miejscowości BASZKÓW, DZIEWIĄTE, TRZASKI w godzinach 9 00  – 12 30.
Powyższe spowodowane jest pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej.
W związku z powyższym prosimy  Mieszkańców o zabezpieczenie potrzebnej ilości wody na czas trwania prac.
Za utrudnienia przepraszamy.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Zdunach

2018-12-13

plakat kiermaszu

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny w niedzielę 16 grudnia 2019 r. Startujemy o godz. 14:00 sprzed Ratusza, gdzie nastąpi uroczyste otwarcie szopki bożonarodzeniowej. Następnie w świątecznym korowodzie udamy się do Szkoły Podstawowej przy ul. Łacnowej 26 w Zdunach, by w sali gimnastycznej zaznać mocy atrakcji.


Na stoiskach organizacji i instytucji będzie można nabyć ręcznie robione ozdoby i dekoracje świąteczne. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież w programie artystycznym. Razem zaśpiewamy również kolędy. Dla najmłodszych przygotowane będą gry i zabawy, np. ozdabianie pierników, "mapa świata". Każdy z gości będzie mógł przyczynić się do powiększenia łańcucha przyjaźni i zapozować do świątecznego zdjęcia.
Na zgłodniałych nie tylko wrażeń, czekać będą stoiska z pysznym jedzeniem z Polski i ze świata, w tym stoisko z kebabem. W Kawiarence będzie można delektować się słodkościami przy kawie lub herbacie. Pokaz pierwszej pomocy przedstawi Ochotnicza Straż Pożarna ze Zdun.


Na zakończenie Kiermaszu Świątecznego przybędzie Święty Mikołaj, który młodszym, starszym i dorosłym dzieciom rozda słodkie upominki!


Kiermasz współorganizują: Urząd Miejski w Zdunach, Zdunowski Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa w Zdunach, Stowarzyszenie Klub Twórczego Rękodzieła, Osiedle Zduny Stare, firma Dunya Doner Kebab.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE