2018.04.19 - imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego


Dofinansowanie do wymiany pieca węglowego na nowy piec ekologiczny

2018-12-04

Można już składać wnioski!

płomienie nad drewnem

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków o udzielenie dotacji celowej mającej na celu wymianę źródła ogrzewania.

Uzyskanie dofinansowania jest możliwe w przypadku wymiany pieca węglowego na:

- piec gazowy;

- piec olejowy;

- piec gazowo-olejowy;

- piec elektryczny;

- piec na biomasę;

- piec na paliwo stałe (Ważne! Piec na paliwo stałe musi spełniać wymogi tzw. ekoprojektu, posiadać wyłącznie automatyczne podawanie paliwa, nie posiadać rusztu awaryjnego oraz elementów umożliwiających jego zamontowanie).

Dotacja udzielana jest jednorazowo w wysokości 50% ceny zakupu i montażu nowego ekologicznego źródła ogrzewania, nie więcej jednak niż 2 500,00 zł.

Wnioski o przyznanie dotacji można składać do dnia 30 września 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że kompletne wnioski będą rozpatrywane wg kolejności wpływu do Urzędu Miejskiego w Zdunach i realizowane będą do czasu wyczerpania środków.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Zduny na dofinansowanie kosztów wymiany systemów ogrzewania węglowego na nowe ekologiczne źródła ogrzewania na terenie Gminy Zduny.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Zdunach, pokój nr 213, II piętro lub pod numerem telefonu (62) 721 50 01 wew. 23.

Wniosek o dofinansowanie - po kliknięciu w link

Fot.: pexels.com - alex Larazo

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE