2019.07.19 - imieniny: Alfredy, Wodzisława, Wincentego, Makryny

Czym jest teatr w rozwoju dziecka?

2018-10-23

Wykład i prezentacja w zdunowskiej Bibliotece Publicznej

Na zdjęciu afisz zapowiadający wydarzenie

Biblioteka Publiczna zaprasza rodziców, nauczycieli, wychowawców i wszystkie inne, zainteresowane osoby na wykład, połączony z prezentacją multimedialną pt.:"Czym jest teatr w rozwoju dziecka" - środa 24 października 2018 roku, godz. 17.00. Wydarzenie jest przygotowane  w ramach projektu : "Do biblioteki po książkę i do teatru", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Wykładowczyni - Małgorzata Strońska - to pedagog, prezes i założycielka Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka; autorka kilkudziesięciu projektów edukacji kulturalnej; organizatorka warsztatów dla dzieci i młodzieży (w tym międzynarodowych), spektakli, akcji charytatywnych, kursów animacji kulturalnej dla nauczycieli - instruktorów teatru; uczestniczka 24 międzynarodowych stypendiów, szkoleń i seminariów. Współpracuje z Uniwersytetem Śląskim jako konsultantka kierunku studiów Animacja Kultury. 

W godzinach wczesnopopołudniowych najmłodszym przedszkolakom ze Zdun, Bestwina i Konarzewa zostanie zaprezentowany spektakl  pt.: „Skąd się biorą kolory?” Teatru Bąbli , działającego przy Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE