Aktualności

2018-10-02

Rozgrywki w tenisa stołowego

Dwa złote medale tenisistów zdunowskich na starcie sezonu

Dnia 22 września rozegrany został pierwszy turniej tenisa stołowego Okręgu Południowej Wielkopolski w nowym sezonie. W I Grand Prix młodzików i juniorów rozegranych w Gizałkach wzięła udział trójka tenisistów UKS IMPULS Zduny. Zdunowiacy zaprezentowali doskonałą formę, pokonali wszystkich rywali i wywalczyli aż dwa złote medale: Wiktor Malec w juniorach i Miłosz Kołodziejski w młodzikach, a Katarzyna Roszczak była czwarta w młodziczkach. Organizatorzy turnieju - OZTS Południowej Wlkp. i LZS Gizałki przygotowali dla zawodników dyplomy za miejsca 1-6 i medale dla najlepszej trójki w każdej kategorii.

Kolejny turniej w kategoriach żaków i kadetów rozegrany zostanie w Zdunach, 13 października. Działalność klubu tenisa sponsoruje Gmina Zduny.