2018.03.20 - imieniny: Klaudii, Eufemii, Kiry, Wincentego

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców w Krotoszynie

2018-09-04

LGD zaprasza lokalnych przedsiębiorców 6 i 7 września

zdjęcie złożonych rąk - współdziałanie

Bezpłatne dwa szkolenia dla przedsiębiorców będą miały miejsce 6 i 7 września w Krotoszynie. Organizatorem jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Okno Południowej Wielkopolski”, które realizuje Strategię Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność na lata 2016-2023.

Pierwsze ze szkoleń odbędzie się 6 września w czwartek w godzinach od 9:00 do 13:00 i skierowane będzie do osób planujących podjąć działalność gospodarczą. Zakres szkolenia obejmie: zasady poprawnego wypełnienia wniosku o przyznanie pomocy na operację w ramach poddziałania 19.2 w zakresie podejmowania działalności gospodarczej. Preferowani uczestnicy:

- seniorzy powyżej 50. roku życia; kobiety, w tym matki powracające na rynek pracy; osoby młode w wieku do 29 lat oraz bezrobotni;

- mające miejsce zamieszania na terenie gmin: Krotoszyn, Sulmierzyce, Zduny, Nowe Skalmierzyce, Raszków, Ostrów Wlkp.;

- nieposiadające ubezpieczenia społecznego KRUS oraz niewykonujące działalności gospodarczej w okresie 2 lat  poprzedzających planowany termin złożenia wniosku.

Drugie szkolenie odbędzie się 7 września w godz. 9:00 -13:00, a skierowane jest do przedsiębiorców rozwijających swoją działalność. Zakres szkolenia obejmie: zasady poprawnego wypełnienia wniosku o przyznanie pomocy na operację w ramach poddziałania 19.2 w zakresie rozwijania działalności gospodarczej. Preferowani uczestnicy:

- mający siedzibę na terenie gmin i miast: Krotoszyn, Sulmierzyce, Zduny, Nowe Skalmierzyce, Raszków, Ostrów Wlkp.;

- wykonujący działalność łącznie przez co najmniej 365 dni w okresie 3 lat poprzedzających termin złożenia wniosku;

- zakładający utworzenie i utrzymanie co najmniej 1 miejsca pracy (na umowę o pracę), w przeliczeniu na pełne etaty średnioroczne.

Wszystkie szkolenia odbywać się będą w budynku przy ul. Zdunowskiej 12 w Krotoszynie. Szkolenia są całkowicie bezpłatne, a ilość miejsc na nie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rekrutację prowadzi: Biuro LGD, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00. Zgłaszać się można osobiści, telefonicznie pod nr: 530 709 099 lub mailem – lgd.opw@gmail.com

Więcej informacji: www.slgdopw.pl/opw/#aktualnosci

 

Fot.: pixels.com

zaproszenie na 1. szkolenie ze szczegółami
zaproszenie na 2. szkolenie ze szczegółami

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE