2018.012.10 - imieniny: Julii, Danieli, Daniela, Judyty, Radzisławy

Aktywny koniec sezonu zdunowskich tenisistów

2018-06-13

W zakończonym sezonie zawodnicy wzięli udział w ponad 40 różnego rodzaju rozgrywkach

zawodnicy UKS Impuls z pucharami

         Tegoroczny sezon tenisa pomału dobiega końca, a wspaniała pogoda zachęca do spędzania czasu w plenerze. W zakończonym sezonie zawodnicy wzięli udział w ponad 40 różnego rodzaju rozgrywkach, stale doskonaląc swoją formę.

         Do końca sezonu dotrwali najwytrwalsi, którzy w maju rozegrali tradycyjnie Mistrzostwa Klubu. Tym razem zawody rozegrano w dwóch kategoriach. W grupie młodzieżowej zwycięzcą został Miłosz Kołodziejski, przed Katarzyną Roszczak, Mikołajem Zydorczykiem i Miłoszem Kozłowskim. W kategorii open najlepszy na koniec, jak i w całym sezonie był Wiktor Malec przed Mateuszem Staniewskim, Katarzyną Sworą i Tomaszem Kasprzakiem. Najlepsza trójka otrzymała medale z rąk organizatorów, Aliny Wilk i Eugeniusza Koczorowskiego. Zwycięzcy Mistrzostw otrzymali również pamiątkowe statuetki. Wszyscy natomiast otrzymali nagrody i słodycze.

          W czerwcu najmłodsi zawodnicy wystartowali w Turnieju o Puchar Burmistrza Kobylina. Katarzyna Roszczak i Mikołaj Zydorczyk pokazali doskonałą formę. Przegrali tylko ze zwycięzcami swojej kategorii i oboje zajęli drugie miejsca. Wrócili do domu z nagrodami i dyplomami po dobrych kobylińskich lodach.

To jeszcze nie koniec startów zdunowiaków. Drużyna ligowa rozegra ostatni mecz 23 czerwca z drużyna zaprzyjaźnionego miasta Emleben, podczas obchodów 150-lecia tamtejszego Klubu. Będzie to pierwszy międzynarodowy mecz zdunowskich tenisistów. Trzymajcie kciuki za naszą drużynę!

Działalność UKS IMPULS wspiera finansowo Gmina Zduny.

zawodniczki w grze
zawodnicy w grze
zawodnicy w trakcie gry
zawodniczki w trakcie gry
najlepsi odznaczeni zawodnicy turnieju
wszyscy zwodnicy turnieju

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE