2018.01.17 - imieniny: Antoniego, Rościsława, Mariana, Rosława

Noworoczny turniej tenisa stołowego

2018-02-09

zawodnicy w grze

       W dniu 1 lutego rozegrany został II Noworoczny Turnieju Zdunowskiej Ligi Tenisa Stołowego  „Chcę byś Mistrzem”.  Turniej prowadzony był podobnie tak, jak w I części w trzech grupach: amatorzy, zaawansowani i zawodowcy - bez podziału na dziewczęta i chłopców.

Zawodnicy w grupach grali każdy z każdym, co zapewniło dobrą ocenę poziomu i wyłonienie najlepszych. Wiktor Malec i Marcin Minta okazali się niepokonani. Jako jedyni wygrali wszystkie mecze w swoich kategoriach. Nie obyło się bez paru niespodzianek.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, słodycze i nagrody z rąk prowadzących rozgrywki: trenera, Eugeniusza Koczorowskiego i prezes UKS IMPULS, Aliny Wilk.

Udział w zawodach dostarczył wiele radości i satysfakcję z wyników i zdobytych nagród sponsorowanych przez Gminę Zduny. Kolejne zawody, których organizatorem jest  UKS IMPULS rozegrane zostaną w marcu. Zapraszamy do udziału również osoby niezrzeszone!

A oto wyniki poszczególnych kategorii:

Amatorzy: 1. Marcin Minta, 2. Błażej Wasielewski, 3. Nadia Kurzawska, 4. Łukasz Stach, 5. Natasza Kurzawska

Zaawansowani: 1. Mikołaj Zydorczyk, 2. Miłosz Kozłowski, 3. Miłosz Kołodziejski, 4. Olga Zydorczyk, 5. Roszczak Katarzyna

Zawodowcy: 1. Wiktor Malec, 2. Łukasz Fluder, 3. Katarzyna Swora, 4. Sandra Płaczek, 5. Staniewski Mateusz

prezentacja zawodników
młodzi zawodnicy w grze
zawodnicy podczas gry
nagrodzeni młodsi zawodnicy
nagrodzeni zawodnicy
zwycięscy zawodów

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE