2018.01.17 - imieniny: Antoniego, Rościsława, Mariana, Rosława

Rozgrywki V ligi w tenisie stołowym

2018-02-09

drużyny mieszane w grze

      Drużyna UKS IMPULS Zduny rozegrała u siebie kolejne dwa mecze rewanżowe V ligi kalisko-konińskiej prowadzonej przez Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Południowej Wielkopolski. Zdunowiacy wywalczyli w nich dwa punkty wygrywając jeden z nich. Poziom drużyn był bardzo wyrównany. Młodzi zdunowiacy, mimo iż są najmłodszą wiekiem drużyną nie ustępują doświadczonym starszym tenisistom i nadal utrzymują wywalczone w pierwszej turze drugie miejsce w tabeli.

      W drużynie prowadzonej przez Eugeniusz Koczorowskiego obecnie grają: Wiktor Malec. Tomasz Kasprzak, Katarzyna Swora, Mateusz Staniewski. W pierwszym rozegranym meczu z Krotosz II Krotoszyn zdunowska drużyna przegrała z 10:6.  Aż 4 punkty dla Zdun zdobył Wiktor Malec, a  Mateusz Staniewski. Dla Krotosza 3,5 zdobył Kowalski Krzysztof, po 2,5 Adrian Kossman i Szymon Drzewiecki, a 1,5 Adam Pabich.

Drugi wygrany mecz Zdunowiacy rozegrali z UKS Żaki III Taczanów. Nasi prowadzili po pierwszej turze aż 3:1, ale po grach deblowych i drugiej kolejce goście wyrównali wyniki na 5:5. W kolejnej turze gospodarze prowadzili już 8:6 i ostatecznie zakończyli mecz zwycięstwem 10:7. Po 3,5 punktu zdobyli Wiktor Malec i Mateusz Staniewski, 2 Katarzyna Swora i 1 Tomasz Kasprzak. W drużynie gości 3,5 punktu zdobył Banachowski Kamil, 2 Janusz Ruda i 1,5 Jarosław Kapała.

Działalność UKS IMPULS sponsoruje Gmina Zduny.

zawodnicy przy stołach
grający zawodnicy
grający zawodnicy
gracze w trakcie gry
gracze - jeden na jeden
grający zawodnicy

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE