2018.012.15 - imieniny: Niny, Celiny, Krystiany, Fortunaty, Waleriana

UWAGA!!! BRAK WODY!!!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. informuje, że
we WTOREK-  18.12.2018 r. nastąpi przerwa w dostawie wody do miejscowości BASZKÓW, DZIEWIĄTE, TRZASKI w godzinach 9 00  – 12 30.
Powyższe spowodowane jest pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej.
W związku z powyższym prosimy  Mieszkańców o zabezpieczenie potrzebnej ilości wody na czas trwania prac.
Za utrudnienia przepraszamy.

II Grand Prix Południowej Wielkopolski młodzików i juniorów

2017-12-13

Zdunowscy tenisiści stołowi znowu rywalizowali, tym razem w Gizałkach

zwycięzcy w kategorii chłopców

Dnia 9 grudnia 2017 r. w Gizałkach rozegrany został  kolejny turniej młodzików i juniorów w tenisie stołowym. Wzięło w nich udział 39 tenisistów, w tym czwórka zawodników UKS IMPULS Zduny.

Doskonale spisał się Wiktor Malec, który okazał się niepokonany i wywalczył złoty medal w juniorach. Szóstą lokatę zajął z kolei Krzysztof Matela. Ich młodsi koledzy: Mikołaj Zydorczyk i Miłosz Kozłowski, którzy wystartowali w swojej kategorii młodzików, tym razem zajęli miejsca 13-16.

Organizatorzy turnieju OZTS Południowej Wlkp. przygotowali dla zawodników dyplomy za miejsca 1-7 i medale dla najlepszej trójki w każdej kategorii.