2018.011.19 - imieniny: Elżbiety, Seweryny, Seweryna, Faustyna

Mikołajki po zdunowsku

2017-12-07

Zapraszamy w niedzielę, 10 grudnia

Na zdjęciu plakat zapowiadający Mikołajki

Rozpoczynamy uroczystym zapaleniem światełek na szopce bożonarodzeniowej przed Ratuszem o godz. 13:45.

Następnie przejdziemy do Szkoły Podstawowej przy ul. Łacnowej 26, gdzie odbywać się będzie Kiermasz Świąteczny. Zachęcamy do nabycia rękodzieła wystawców zarówno prywatnych, jak i stowarzyszeń i instytucji. W trakcie Kiermaszu będzie można skorzystać z kącika ze słodkościami oraz ciepłymi napojami.

Od godz. 15:00 zapraszamy na występy dzieci i młodzieży. Otworzą je popisy taneczne podopiecznych Jagody Szkudłapskiej, a zaraz po nich zaprezentują się przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Zdunach. Na zakończenie tego bloku koncert kolęd zagra Zdunowski Zespół Kameralny "Akcent".

Od godz. 16:00 elfy św. Mikołaja zabiorą dzieci w magiczną podróż, w czasie której trzeba będzie wykonać kilka zadań, aby gość specjalny mógł dotrzeć na nasze Mikołajki. Jeśli się uda dzieciom pokonać trudności, to około godz. 18:00 spodziewamy się odwiedzin św. Mikołaja, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Przez cały czas trwania Mikołajek czynna będzie strefa zabaw dla dzieci, przygotowana przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach.

Na zdjęciu plakat zapowiadający Mikołajki

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE