od godz. 22:00 dnia 24.04.2024 r. do godz. 08:00 dnia 25.04.2024 r.

Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -1oC, przy gruncie do -3oC.

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 47/771-81-10 lub alarmowy 112, a  w godzinach pracy Urzędu Miejskiego - Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 721 50 01, wew. 17), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784 095 396.

Aktualności

2017-11-20

grający zawodnicy

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Zdun

Dnia 18 listopada na sali Zespołu Szkół w Zdunach rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości

18 listopada na sali Zespołu Szkół w Zdunach rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Zdun z okazji Święta Niepodległości. W turnieju zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „IMPULS” wzięło udział 64 tenisistów, którzy zjechali do Zdun z całego województwa wielkopolskiego. Uroczystego otwarcia przy dźwiękach fanfarów dokonał  Burmistrz Zdun, Tomasz Chudy życząc zawodnikom sukcesów.

W tegorocznym turnieju rozgrywki prowadzone były indywidualnie w pięciu kategoriach: dzieci i młodzież z podziałem na dziewczynki i chłopców oraz open. Każdy zawodnik mógł startować w jednej kategorii. Turniej rozegrany zostały na 10 stołach, co zapewniło sprawny przebieg turnieju. Wydarzeniu zostało zorganizowane na dobrym poziomie, a udział w nim dostarczył uczestnikom wielu emocji. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała prezes UKS UMPULS, Alina Wilk oraz sędzia główny, Eugeniusz Koczorowski.

Najlepsze trójki otrzymały puchary, a miejsca 1-6 - dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez miasto Zduny. W grupie nagrodzonych znalazło się 9 zawodników reprezentujących UKS IMPULS, którzy wywalczyli po dwa miejsca pierwsze i drugie oraz  trzy trzecie. Ponadto puchary otrzymali również najmłodszy i najstarszy zawodnik. Zawody były doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu, promocji zdrowego trybu życia i Zdun przez tenis stołowy.