2018.04.23 - imieniny: Jerzego, Wojciecha, Ilony

UWAGA! Burze z gradem! Ostrzeżenie I stopnia!

IMGW ostrzega, od godz. 14:00 dnia 23.04 do godz. 19:00 dnia 23.04.2018r wystąpią burze z opadami deszczu do 20 mm i silnym wiatrem w porywach do 70 km/h. Lokalnie grad.

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazywać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 62725292 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 7215001. fax  62725243), w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta tel. dyżurny 784095396.

Wygrajmy to dla dzieci!

2017-06-22

Ruszyło głosowanie internetowe na budowę fantastycznego placu zabaw dla dzieci

baner

Ruszyło głosowanie internetowe na budowę fantastycznego placu zabaw dla dzieci. Zgłoszona przez Gminę Zduny lokalizacja oraz nakręcone z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zdunach video zostały zakwalifikowane do decydującego etapu głosowania w akcji „Podwórko talentów NIVEA”.

W tegorocznej edycji konkursu chodzi o wspieranie dziecięcych talentów. Na gotowych podwórkach talentów, które zostaną wybudowane w zwycięskich lokalizacjach dzieci będą mogły łączyć zabawę z rozwojem intelektualnym, artystycznym i rodzinnym spędzaniem czasu. W tym roku w drodze do sukcesu w konkursie brały udział dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Zdunach. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu udało się stworzyć film, który bierze udział w akcji. To dzięki współpracy ze szkołą udało się przebrnąć przez pierwsze etapy udziału w konkursie. Za to wszystkim biorącym udział w projekcie, a także go współtworzącym dziękujemy i liczymy na dalszy entuzjazm w samym głosowaniu.

Warto wyjaśnić, iż do udziału w konkursie zgłosić można było lokalizację, której właścicielem jest Gmina Zduny, i która nie podlega ochronie konserwatorskiej. Zadecydowano więc, że zgłoszony zostanie niezagospodarowany teren przy basenie kąpielowym przy ul. Ostrowskiej, do którego w przypadku zwycięstwa w konkursie zostanie zagwarantowanym nieograniczony dostęp przez cały rok.

To od mieszkańców zależy czy ciężka praca dzieci i dorosłych się opłaci. Głosowanie rozpoczęło się 10 czerwca i będzie trwało do końca lipca! Głosujmy na film prezentujący utalentowane dzieci ze zdunowskiej szkoły! NIVEA wybuduje podwórka talentów, czyli kreatywne place zabaw dla dzieci w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Głosować można raz dziennie z jednego adresu e-mail. W końcu liczą na nas najmłodsi mieszkańcy! https://podworko.nivea.pl/

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE