2017-05-10

Na zdjęciu Jarosław Adamski na najwyższym podium

Londyn zdobyty - Kolejne sukcesy SHODANA ZDUNY

Nasi karatecy zabłysnęli na zawodach międzynarodowych w Londynie

Ponad 500 zawodników wzięło udział w turnieju karateków International British Open Londyn. Zawody odbyły się w stolicy Wielkiej Brytanii 30 kwietnia. Wśród ponad 500 zawodników   z Europy i Afryki byli reprezentanci Polski ze zdunowskiego UKS SHODAN.

Właściwie trudno mówić o zaskoczeniu, bo Shodan nas już do swoich zwycięstw przyzwyczaił. Napiszemy więc, że jak zwykle, tak i w Londynie trenujący w Zdunach sportowcy nie zawiedli.

Po finale z zawodnikiem z Kataru złoto w kategorii "weteran" zdobył Jarosław Adamski w kategorii "weteran". Złoto wywalczyła Weronika Becker w kategorii Minikadet kata do 5 kyu.

W kategorii minikadet powyżej 4 kyu drugie miejsce zajęła Katarzyna Trafankowska.

W kumite indywidualnym srebro dla Dagmary Mujty, a drużyna w której występowała również Dagmara z Kasią Trafankowską i Weroniką Backer także zdobyła 2 miejsce.