2017.07.21 - imieniny: Daniela, Dalidy, Andrzeja, Pauliny, Wawrzyńca

UWAGA! BURZE Z GRADEM!

Synoptycy zapowiadają wystąpienie opadów deszczu lub gradu. Prognozowana wysokość opadów lokalnie  do 40 mm. Miejscami burze. Prognozuje się również wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, z porywami wiatru do 90 km/h z północnego zachodu.

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazywać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 62725292 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 7215001. fax  62725243).
 

Londyn zdobyty - Kolejne sukcesy SHODANA ZDUNY

2017-05-10

Nasi karatecy zabłysnęli na zawodach międzynarodowych w Londynie

Na zdjęciu Jarosław Adamski na najwyższym podium

Ponad 500 zawodników wzięło udział w turnieju karateków International British Open Londyn. Zawody odbyły się w stolicy Wielkiej Brytanii 30 kwietnia. Wśród ponad 500 zawodników   z Europy i Afryki byli reprezentanci Polski ze zdunowskiego UKS SHODAN.

Właściwie trudno mówić o zaskoczeniu, bo Shodan nas już do swoich zwycięstw przyzwyczaił. Napiszemy więc, że jak zwykle, tak i w Londynie trenujący w Zdunach sportowcy nie zawiedli.

Po finale z zawodnikiem z Kataru złoto w kategorii "weteran" zdobył Jarosław Adamski w kategorii "weteran". Złoto wywalczyła Weronika Becker w kategorii Minikadet kata do 5 kyu.

W kategorii minikadet powyżej 4 kyu drugie miejsce zajęła Katarzyna Trafankowska.

W kumite indywidualnym srebro dla Dagmary Mujty, a drużyna w której występowała również Dagmara z Kasią Trafankowską i Weroniką Backer także zdobyła 2 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE