2017.07.21 - imieniny: Daniela, Dalidy, Andrzeja, Pauliny, Wawrzyńca

UWAGA! BURZE Z GRADEM!

Synoptycy zapowiadają wystąpienie opadów deszczu lub gradu. Prognozowana wysokość opadów lokalnie  do 40 mm. Miejscami burze. Prognozuje się również wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, z porywami wiatru do 90 km/h z północnego zachodu.

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazywać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 62725292 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 7215001. fax  62725243).
 

Fluder z trzema medalami

2017-05-09

Na Mistrzostwach Południowej Wielkpolski nasi znów zdobywają medale.

Zawodnicy z nagrodami

W sobotę, 29 kwietnia w Gołuchowie rozegrany został ostatni w tym sezonie turniej mistrzowski Okręgu Południowej Wielkopolski. Wzięła w nim udział czwórka zawodników UKS IMPULS Zduny.

Tym razem naszym najlepszym zawodnikiem był Łukasz Fluder, który startował w swojej kategorii wiekowej i wywalczył aż trzy medale: srebro indywidualnie i dwa brązowe w grach podwójnych. Pozostali młodsi zawodnicy również znaleźli się w czołówce okręgu i wspólnie z Łukaszem wywalczyli dwa brązowe w grach podwójnych. Wszyscy wrócili do domu z zadowoleni z medali dyplomów za dobre wyniki.

Szczegółowe wyniki naszych zawodników:

Kadeci: Łukasz Fluder 2 m-c , Miłosz Kozłowski 9 m-c

Kadetki: Marcelina Faja 6 m-c, Olga Zydorczyk 8 m-c

Debel: Fluder-Kozłowski 3 m-c , Faja-Zydorczyk 4 m-c

Mikst: Fluder- Faja - 3 m-c, Kozłowski-Zydorczyk- 4 m-c.

Zawodnicy podczas gry
Zawodnicy podczas gry
Nagrodzeni zawodnicy
Nagrodzeni zawodnicy
Wyróżnieni zawodnicy
Wyróżnieni zawodnicy

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE